2733
2734

خودم که مث برق گرفته هاشدم یه لحظه فکر کردم اشتباه شنیدم

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یبار بهم گفت تو خبر نداری کیا فقط تو حسرت اینن که من نگاشون کنم فقط حواستو جمع کن.زشتترین حرفش بود وبعدها هززززار بار معذرتخواهی کرد ولی..........شوهرم ظاهرش و هیکلش متاسفانه خوبه.واقعا متاسفانه

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

هیچی فقط ساکت شدم وگفتم هنوزم دیرنیست هرموقه گفتی تا اززندگیت برم بیرون البته خیلی اظهارپشیمونی کردو گفت که همینجوری گفته ومنظوری نداشته ولی خب دیگه نتونستم باورکنم ودلم یجوری شد.

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

هیچ وقت بهم توهین نکرده غیر از یکبار که داداشش تازه زن گرفته بود ده سال بعد از ازدواج ما جاریم خیلی خودش رو با خونواده مادر شوهرم مثلا صمیمی نشون میداد و مثلا خونشون در یخچال رو باز میکرد و خیلی مثلا من با شما خودمونیم عید دیدنی با مادر شو هرم میرفتن بعد شوهرم بهم گفت یاد بگیر خیلی دلم شکست بماند که بعد که خرش از پل گذشت چه روزگاری سر خونواده شوهرم اورد

مقصر خودم بودم كارى كردم كه لايق فحشاش بودم اون لحظه

تمام تنم از فحشاش يخ زد ولى هنوزم كه هنوزه بهش حق ميدم 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2706