2733
2734
عنوان

میخوام دعا کنم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 89 پست
سلام گل قشنگم..ممنون لطف کردی صدام کردی بی نهایت تشکررررر میکنم ازت...و همچنین از استارتر عزیز❤❤❤ ا ...

سلاااااام به روی ماهت عزیزدلم🤩🤩😘😘😘الهی عالیترین خونه بزودی زووودمعجزه وارقسمتت بشه وهمیشه صدای شادی وخنده خودت وعزیزانت بلندترین وتکترین صدای خونه زیبات باشه.الهی آمین🙏🌹

خدا با منه و برای من کافیه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الهی همیشه عالیترینهاروزیت باشه عزیزدلم.الهی آمین🌹🙏💖💖

فدای دل پاک و قلب مهربونت بشم. اجرت به امام حسین

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
فدای تو بشممم من به مهربونی تو نمیرسم که آخههه😍💖 انشالله به خواسته قلبیت برسی عزیزم🙏

خدانکنه عزیزدلم😘😘😘🤩🤩بادل مهربونت نظرمیدی 😘😘😘وهمچنین مهربونترینم اونم بعالیترین شکل🙏🌹

خدا با منه و برای من کافیه  
@رهگذرپاییزی     🙏💖😘 @باشکوه     🙏😘💖

😍 حاجت روا باشی عزیزدلم

سکوت جانم منم از بعد اون روز همیشه دعات میکنم😍 الهی به حقد ایاک نعبدو و ایاک نستعین خدا همه مریض ها رو شفا بده و همینطور شما عزیرانتون رو

برای حاحت قلبیتم الان ایت الکرسی خوندم😘

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
سلاااااام به روی ماهت عزیزدلم🤩🤩😘😘😘الهی عالیترین خونه بزودی زووودمعجزه وارقسمتت بشه وهمیشه صدای ...

قربووووونت برم من عزیزدلم ممنون😙

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
عزیزمی.الهی معجزه واربزودی زوودحاجترواخوشبخت وسعادتمندبشی.الهی آمین🌹🙏

ممنون .

من واقعا به دعا اعتقاد دارم مخصوصا دعا افراد پاکی مثل شما که از صمیم قلب برای دیگران دعا می کنند. 

ایشالله به زودی زود و به بهترین شکل ممکن حاجت روا بشی عزیزم.