2733
2734
عنوان

الهی بمیرم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1271 بازدید | 51 پست
بحق امام رضاکه الان پابوسشم دلتواروم کنه خدا وپسرت گلت تااخرپیشت باشه وشوهرت بره وسرش بخوره بسنگ و ت ...

ان شاالله عزیزم دعا کن برام

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
هیچ راهی نیس به خدا اون اصن نمیخواد با من زندگی کنه داره با دوس دخترش زندگی میکنه

الهی دورت بگردم خدا خودش عدالت و برقرار کنه انشالله ک ب خواستت میرسی خواهر

برای فرج اقا و مامان شدن همه و من صلوات مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی دورت بگردم خدا خودش عدالت و برقرار کنه انشالله ک ب خواستت میرسی خواهر

ممنونم عزیزم دعا کن بتونم طاقت بیارم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2728
پس محکم باش...این رو بهت نیگم چون منم جدا شدم و ی بچه سه ساله دارم... محکم باش و بخاطر بچه ات کوه ب ...

تلاشمو میکنم ان شاالله بتونم

هیچ راهی نیس به خدا اون اصن نمیخواد با من زندگی کنه داره با دوس دخترش زندگی میکنه

خااااااک برسرش

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!