2752
2734

دلم گرفته به هیچ کس نمیتونم حرف دلمو بگم نه خواهر نه مادر هیچ کدوم همراهم نیستن شوهرم که خودش مشکل برام درست کرده بچمم که کوچیکه نمیشه باهاش حرف زد دوستامم همشون سرگرم مشکلات خودشونن فقط خدا رو داشتم که اونم دیگه نگام نمیکنه خدا هم ندارم فقط میخوام برم بمیرم کاش یه ذره ایمانم نداشتم خودمو میکشتم ولی از عذاب اون دنیا و بی مادر شدن بچم میترسم دلم پره از همه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دلم میخاد تهران زندگی کنم😥😥😥😭😭😭 ای خدا چرا من اینقد تهرانو دوس دارم

وای توروخدا نگو من آرزومه یه شهر یا روستای دور افتاده زندگی کنم دیشب به شوهرم میگفتم آخه خدا که روحیات منو میدونه چرا منو وسط این تهران لعنتی افریده 

دلم گرفته به هیچ کس نمیتونم حرف دلمو بگم نه خواهر نه مادر هیچ کدوم همراهم نیستن شوهرم که خودش مشکل ب ...

حق داری..هممون ی زندگی خوب ازخدا طلبکاریم..ولی تو هزاری ناراحت بمونی مشکلات رفع نمیشن پاشو ی کاری ک خیلی دوس داری انجام بده😍😍😍تو ی مامانی..نمونه ایی واسه بچت

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
من تو سندروم قاعدگیمم از عصر دارم گریه میکنم.ابعاد چشمام نصف شده.اهنگ سوزناک دارین بگین دان کنم😭

بلال بلال بلال ای بلالم مادر خدافظ بکنید حلالوم

خدایاااااااا لطفا خودت کمکم کن لطفا واسم صلوات بفرستید