2733
2739
عنوان

کسی بوده با وجود پلی کیستیک ماه اول تا سوم اقدام باردار شده باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 31 پست
نه عزیزم شدیدم نبود ولی چن ماهمو بیهوده صرف یه دکتری کردم که واقعا هیچی از درمان نمیدونست و بعدش چن ...

اره دکتر منم همینارو داده متفورمین میخورم منم ۵۰۰ روزی دوتا اگ با متفورمین باردار نشده باشم از پریود بعدیم لتروزلم میخورم اگ بازم نشدم مرحله اخر امپول داد بهم ولی خیلی با اطمینان گفت حتما زیر ۳ ماه باردار میشی 

بنظرت میشم؟

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
من در سال دو بار پریود میشدم اصلا اوضاعی داشتم با این پریود ولی خواست خدا بود زود هم باردار شدم

خدارو هزار مرتبه شکر 

حالا باورت میشه من پریودام منظم بود حتی قبل شروع دارو فقط وقتی قطع میکردم ی مدت بهم میریخت و بازم بعد ی ماه خودش درست میشد 

دعا کن باردار شم دکترمم گفت ۳ ماه نشده باردار میشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیق یادم نی حدش رو ولی شدید نبود طوریکه پریود قطع شد فقط عقب مینداختم   شماهم حتما زود باردار ...

ممنونم عزیز دلممم❤😘

2731
آره راس میگه احتمالش خیلی زیاده من با خودم فک میکردم که خیلی طول میکشه تا باردار بشم ولی واقعا به ای ...

خب خدارو شکر  

مرسی عزیز دلم😙😙

نی نی نازت چیه؟

2738
غذا یعنی چی میخوردی؟

سردیجات حذف کردم مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ گوشت گوساله مرغ ترشی فست فود نان باگت

گرمیجات مثل گردو عسل خرما حلوا ارده گوشت شتر و گوسفند خوردم

عنبر نسا دود بده 

🤍
سردیجات حذف کردم مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ گوشت گوساله مرغ ترشی فست فود نان باگت گرمیجات مثل گردو ...

عنبر نسا از عطاری بگیریم از همین بسته بندیا؟

2706