2733
2734

اگ اره بگید چ داروهایی خوردید لطفا 

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من البته خیلی شدید نبود همون بار اول باردار شدم متفورمین میخوردم همون ماه هم لتروزول

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
2738
من البته خیلی شدید نبود همون بار اول باردار شدم متفورمین میخوردم همون ماه هم لتروزول

میگ بگی در چ حدی بود؟

ماله منم شدید نیست اخه دکترم گفت تا سه ماه نشده و داروهات تموم نشده باردار میشی مطمعن باش

من متفورمین خوردم با یه قرص دیگه که اسمشو یادم نیست ماه دوم اقدام زدیم به هدف

شدید بود یا خفیف عزیزم؟

یعنی تقریبا یک سال؟؟ از نوع شدید بود تنبلیت گلم؟

نه عزیزم شدیدم نبود ولی چن ماهمو بیهوده صرف یه دکتری کردم که واقعا هیچی از درمان نمیدونست و بعدش چن ماهم صرف پیدا کردن دکتر خوب شد آخرش یکیو پیدا کردم و با اولین داروهاش باردار شدم که متفورمین و لتروزول بود 

میگ بگی در چ حدی بود؟ ماله منم شدید نیست اخه دکترم گفت تا سه ماه نشده و داروهات تموم نشده باردار می ...

دقیق یادم نی حدش رو ولی شدید نبود طوریکه پریود قطع شد فقط عقب مینداختم  

شماهم حتما زود باردار میشی

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
2706