2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من اونم چون اصلا کارش خسته کننده نیست😐و خیلی کمک میده 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           

توقع ندارم کمکم ‌کنه 

چون کله صبح میره کار تا غروب 

گاهی فقط حمام و میگه بشورم‌میگم بشور 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
فک کنم شوهرای همه کمک میکنن☹️😐😶

نه بابا همشون مثل همن

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
2738
وای توروخدا نگو توقع ندارم😣

خوب ندارم واقعا

چون ۵ صبح میره تا ۶ غروب 

حالا که میرسه بگم بیا کارای منم بکن جارو کن😐

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
ساعت ده شب میاد توقع کمک هم ندارم .  فقط مسئول تمیزی حیاطه و موقع مهمون اومدن کمک میکنه به بچ ...

دمش گرم👌

2706