2733
2739

سلام دوستان 

کوجولوی من یسری مشکلات حسی داره و خون گرفتن ازش بسیار سخته دفعه اخر از شدت ترس و تکون هایی که خورد رگش پاره شد و هورمون ترس نمونه خونش رو لیز کرد 

بهم مسعود و مرکزی رو گفتن بهتر خون میگیرن شما تجربه ای دارین 

من تجربه دارم تا دلت بخواد عزیزدلم برای بچه فقط ازمایشگاه مسعود البته اون یکی دیگه رو من نرفتم ولی یه بچه سه چهار ساله رو چهار بار بردم ازمایشگاه مسعود خیلی ماهر بودن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
من تجربه دارم تا دلت بخواد عزیزدلم برای بچه فقط ازمایشگاه مسعود البته اون یکی دیگه رو من نرفتم ولی ی ...

ممنونم 

عزیزم اتاق مخصوص کودک دارن ?

کودک رو نشته خون میگیرن یا میخوابونن رو تخت?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم  عزیزم اتاق مخصوص کودک دارن ?  کودک رو نشته خون میگیرن یا میخوابونن رو تخت?

ممنون از تاپیک خوبی که زدین  

لطفا ممکنه نتیجه تحقیقاتتون رو به اشتراک بگذارید؟ برای فرزند منم همین مشکل لخته شدن خون از ترس و بیقراری پیش اومد آخرین بار تو بیمارستان کودکان تهران طالقانی،دنبال یه آزمایشگاه با خونگیری خوبم