2733
2734
عنوان

هیچ وقت ناباروری تون رو به کسی نگید ..........................

| مشاهده متن کامل بحث + 2171 بازدید | 60 پست
عزیزم مطمئن باش الان دعا کن ان تاپیک هم حتما برو موفق باشی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم به خدا ، چه جوری بگم ، سقط مثل اینه که خدای نکرده یه مادر داغ بچه اش رو ببینه ، و در اینجور مواقع آدمها خیلی چیزها ممکنه بگن که اصلا در موقعیت عادی حتی فکرشم نمی کنن ،
امیدوارم به زودی دامن هر دوتون سبز بشه
اخی عزیزم گاهی بعضی از اتفاق ها میفاته در زندگی که ما یک عده به ظاهر دوست را بشناسیم عزیزم غصه نخور از این ادم ها زیاد هستن دور و بر ما خود من هم ضربه خوردم از این به ظاهر دوست ها

بوس بوس
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ولی میترا راست میگه ها من هم دو بارداری ناموق داشتم ادم حساس میشه بعد از سقط و کورتاز ویل خب من یادمه فقط حساس شده بودم
عزیزم به هر حال الان ناراحت هستی ببین شاید بعدا خودش از دلت در اورد من با اجازه برم گلم شب و روزت خوش
ببین در این ماه عزیز حال خوبی بهت داده که شاید این دل شکستگی را به این اسونی ها نمیتونستی پیدا کنی برو با همین حال قلبی در این شبهای عزیز دعا کن

بعدم خودت این دردو کشیدی واونم داغش تازه بوده یه چیزی گفته تو ببخشش
هیچی نگو پاشو برو دورکعت نماز حاجتدبخون بعد حمومهات هم غسل صبر بکن ایشالا خدا صبر بهت میده آروم میشی.آخه اونم گناهی نداره داغ داره متوجه میشی داغ داره ایشالا که تو هیچوقت حس اون نصیبت نشه حال وروزت خیلی از اون بهتره حالا باور کن اگه دوست خوبی تو میبخشیش وباز هم میری دیدنش واسش توضیح بده ناراحتی تنها برودیدنش قضاوت عجولانه نکن ایشالا به حقوآبروی شهید این ماه عزیز خدادامن دوتاتون روسبز کنه وتمامی بی اولادهارو
فاطمه جونم دختر نازم هزاران بار خدارو شکر میکنم که تورو بهم داده.عاشقتیم منو بابایی
2706