2752
2734
دکترم گفت باید بزنی . گفت برم اسنستیو پاستور ولی گفتند نداریم . هر جا میرم ندارند . موندم چیکار کنم ...

از خود دکترت بپرس ولی تو داروخانه مرکزیا فقط امپولش هست یا مراکز حلال اهمر

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
وای دعا کن برا منم گرفته باشه  خدا گل پسرتو برات حفظ کنه

انشاالله خدا دل همه رو شاد کنه ، شما هم خوشحال بشی و به سلامت بغلش کنی ، صبر کن پریود نشدی تست برن مثبت بود خبرمون کن

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باردار بودی اون ماه؟ من ۱۲ روز قبل موعد دیدم  چ رنگی بود ؟؟

آره دیگه. اول یه لخته قرمز روشن بعد دیگه همش لکه صورتی. چند ساعت طول کشید. پس فرداش لخته های قهوه ای کثیف داشتم تا دو روز که فکر کردم دارم پریود میشم ولی باردار بودم

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
من واکسن کزاز زدم آبله مرغان اطلاعی ندارم ولی میدونم تو مراکز بهداشت یا درمانگاه هست 

کزاز که برای ازدواجه منم زدم . آبله مرغان رو چون بچگی نگرفتم آز دادم گفت دکترم که بزنم . هر جا رو میگردم نیست . موندم چیکار کنم .  

خدا جونم دو بار توی راه مادرشدن بردیم ولی قسمت نشد مزه مادر شدن رو بچشم .   این بار هر زمان و هر جور به صلاح خودته . فقط سالم باشه . آمین
2731
انشاالله خدا دل همه رو شاد کنه ، شما هم خوشحال بشی و به سلامت بغلش کنی ، صبر کن پریود نشدی تست برن م ...

ممنون از دعای خیرت عزیز دلم 

چشم😍❤

آره دیگه. اول یه لخته قرمز روشن بعد دیگه همش لکه صورتی. چند ساعت طول کشید. پس فرداش لخته های قهوه ای ...

ممنونم گلم😍

بله از روی علایم اون لک حتما لانه گزینی بوده توکلت به خدا

خدا خیرت بده 

ممنونم عزیز دلم😘😍

برای منم هم دعا کن خواهر 2 ماهه اقدام کردم نشده منتظرم پری خانوم تموم بشه دوباره شروع کنم 

چشم عشقم انشاالله خدا همین ماه بعد پریودت ی کوچولوی خوشگل و سالم بزاره تو دلت😍

کزاز که برای ازدواجه منم زدم . آبله مرغان رو چون بچگی نگرفتم آز دادم گفت دکترم که بزنم . هر جا رو می ...

آخی عزیزم 

برو بهداشت مرکزی ببین ندارن یا زنگ بزن 

داروخونه ها ندارن

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2706