2733
2734
عنوان

خدایی چطوری تو این تهرون زندگی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تهران رو با همه الودگی هاش شلوغی هاش دوست دارم شهر زنده ای هست همه چیزم داره هرجای دیگه رفتم دلم گرفت

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2731

خیلی از شهرا الان الودست

قزوین تبریز اصفهان و تهرانم ک افتضاح

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
واقعا؟ یعنی عادت کردن تو دود و آلودگی تنفس کنن؟

بله عادت داریم

مثلا تنفس نکنیم چیکار کنیم؟ هر شهری مشکلات خودشو داره دیگه 

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
من ک بعد از چند سال و اجبارا چند ساعتی اومدم واقعا تهران جای زندگی نیس

اینا واسه کلاسش هر جور شده تحمل میکنن خواهر و با چشم حقارت ب شهرستانیا نگاه میکنن هر کی بره دهاتش جونش و دوست داره🙄

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

بنظرم زندگی تو تهران اصلا ارزش نداره هم الودس هم همه چیش گرونه ببخشید تهرانیا خواهر خودمم اونجاست

دختر کورد در قالب کلیشه نمی گنجد            دختر کورد وفادار است اگر وفا ببیند دختر کورد دلسوز است اگر دلسوز باشند  دختر کورد بی ریاست اگر نیرنگ و ریا نبیند  اما وای به حال آنهایی که بخواهند روح سرکشش را به بند بکشانندآنگاه لباس رزم می پوشد و ب جنگ میرود...جنگ قدرت های مردانه... دختر کورد ساده نیست پیچیده است همچون راه های کوهستانی سرزمینش کسی که در راهش قدم بگذارد او را به اوج میبرد وگرنه به دره ها واصلش میکند...