2737
2739
عنوان

مسیحیایی ک توایرانیدشمام درخت کریسمس درس کردید 🤔😍

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 32 پست
ما هم تو مدرسه مون درست کردیم😍😍

چه قشنگ دوس دارم درخت کریسمسشونو

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

تو تهران نزدیک ۶ میلیارد تومن درخت فروخته شده برا کریسمس

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیل خاصی نداشت  از اسم اتاناز خیلی خوشم میاد پرسیدم

اتانازاسم دخترداداشمه

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2731
این استارتر خدا رو شکر با شخصیت بود با مهربونی جوابم رو داد اینم خیلی کنجکاو بودم پرسیدم

😍😍😊😊

چقدر مسیحی داریم اینا ک ملت همیشه در صحنه ما نیستن که چیز ماجرارو درمیارن  😂😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
اول اینکه امروز روز کریسمس هست( زادروز مسیح) نه سال نو بعد اینکه سال نو نه سال نوع

سال نومیلادیه دیگ اون عین هم دستم خوردوگرنه میدونم نووهست

😍چه اسم قشنگی من عاشق اسم اتانازم

عزیزم😚😚💖💖مثلاازآگذاشتن به اسم من ک عمش هستم بیاد

2740

واقعااااا پس فقط مانخریدیم همه جشن گرفتن ک کریسمسو

نه عزیزم سال نو با کریسمس فرق داره، سال نو میلادی اول ژانویه ست، کریسمس روز میلاد مسیح هست که امروز هست، ۲۵ دسامبر

www.ninisite.com/discussion/topic/1692415/نمی-دونم
نه اون استارتری که من ازش سوال پرسیدم فکر کنم تازه با جاریش دعواش شده بود😂😂

😆😆

تولد حضرت مسیح امروزه . مسیحیان هم چند گروه هستن. کاتولیک ، ارتدوکس و ارامنه گریگوری. هرکدام با هم اعتقاداتشون فرق می کنه 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

ما کاج طبیعی داریم تو خونمون ولی تزیین نکردیم

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
داخل خود کشورهای مسیحی ام انقدر درخت فروخته نمیشه  ۸۰ میلیون جمعیت چطور شش ملییارد درخت گرفتن ...

۶ میلیارد تومن  نوشتم  

مبلغ منظورم بود ن تعداد

هر درخت کاج بین یک تا پنج تومنه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ.