2752
2734
عنوان

مامانایی که خرداد 93 سقط داشتن بیاین با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 88 پست
سلام منم 9 خرداد با کورتاژ سقط داشتم ...8 هفته بودم ک جنین اصلا تشکیل نشده بود برام و فقط ساک و یولیک ساک بود ... افتادم به خونریزی شدید و ... بعدش کورتاژ شدم آز سقطم دادم همه چی نرمال بود ..نمیدونم حتما قسمت نبود ... کوچولو از پیشم پر کشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها منم 28 خرداد کورتاژ کردم ساک حاملگی بود ولی جنین نبود ..پوچ بود .. دکتر نمونه را داد ازمایشگاه سه شنبه باید جوابش را بگیرم ..بچه ها برای منم خیلی سخت بود .چون 4 سال طول کشید تا باردار شدم ..دکتر گفت بعداز 3 ماه میتونی اقدام کنی .. ولی من نگرانم که این دفعه هم دیر باردار بشم .. خدا به هممون صبر بده خیلی سخته من خیلی عصبی شدم ..اصلا حوصله هیچ چیزی را ندارم
خدایا صد هزار مرتبه شکرت .....
سلام بچه ها هانیه جونم منم دقیقا از همین میترسم
خدایا همه توکلم و امیدم به تو هست( ب حق ... لا اله الّا انت سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظّالِمین ...) فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
2731
من توی ماه سوم بارداری بودم. چهار روز پیش خونریزی ام شروع شد. رفتم بیمارستان اما فکر نمیکردم مشکلی باشه. برام سونوگرافی نوشتند.عصر 5شنبه بود و نمی تونستم ی مرکز سونوگرافی گیر بیارم. با بدبختی یکی پیدا کردم. سونو کرد و گفت بچه سالمه و 8هفته اشه. به دکتر کفتم اشتباه می کنه و بچه 11 هفته اشه. اول حرفمو قبول نکرد. سونو های قبلیمو که چک کرد دید راست میگم. بالاخره بعد از 5 بار سونو گفت بچه دو هفته پیش مرده و رشدش متوقف شده. اصلا باورم نمی شد. تمام راه رو تا خونه گریه کردم. شنبه هم رفتم کلینیک خانواده برا کورتاژ. ی قرص زیر زبونی و درد و بعد هم اتاق عمل. بعد هم یه ظرف نمونه تحویلمون دادند به جای بچه ام. این چند روز فقط کارم گریه بوده. این بچه دومم بود. ی پسر هفت ساله هم دارم. اما اصلا نمی تونم با این موضوع کنار بیام. خودمو مقصر میدونم. من علیرغم مخالفت شوهرم رفتم سرکار و بچه امو به کشتن دادم. البته هنوز دلیلشو نمیدونم ولی به نظرم میاد من مقصر بودم. شوهرم با اینکه قبل از این اتفاق خیلی روی این بچه حساس بود اما خیلی خوب همراهیم میکنه و دلداریم میده اما واقعیت رو نمی تونه عوض کنه. هی آزمایشها و سونو هامونگاه میکنم و اشک می ریزم. تو سونوی هشت هفتگی صدای قلبشو می شنیدم که چه منظم و سریع میزد...افسوس... همش میگم خدا به اونایی که بچههاشونو از دست میدن صبر بده. مال منکه یه جنین سه ماهه بود این جوری داغونم کرده. خدا به داد دل داغ عزیز دیده ها برسه...
فرشته جون اصلا این سقط به تو ربطی نداره من یه سقط داشتم که بچه تو 8 هفتگی توقف ضربان قلب داشت همش خودمو مقصر میدونستم و گریه میکردم 3 ماه بعد دوباره باردار شدم خیلی مراقب بودم بعد فهمیدم مشکلداره دکتر گفت احتمالا سقط قبلیت هم علت داشته وباید قبل بارداری از زنتیک بدیم و...البته بعد اون سقط ازمایشای سقطو دادم که سالم بودیم اول خداروشکر کن بخاطر اینکه یه فرشته ناز داری که واقعا نعمت بزرگیه هم خودتو سرزنش نکن من خیلیهارو جدیدا دیدم یا بچه دارن یا ندارن و بارداریشون جنین یا قلب نداشته یا مرده خیلی زیاد شده
سلام منم 25 روزه بچم سقط شده. قلبم داشت اما بعد یک هفته در هشت هفته و5 روزگی مرد.خیلی داغون شدم اما رفتم بیمارستان دارو بدن باقیمانده داشتم که معاینه کرد و قسمتی از باقیمانده رو دادن پاتولوژی. و برخی خصوصیات مول هیداتیفرم رو داشت. حالا باید هر هفته ازمایش بتا بدم تا صفر بشه و بعد 6ماه اقدام کنم اگه البته صفر بشه.(توروخدا دعام کنید به شیمی درمانی نرسه) خواهرای گلم اگه سقز داشتید و آز پاتولوژی ندادید حتما اول آز بتا بدید اگه صفر بود برید تحت نظر باشید و اقدام کنید آخه من پدرم پزشکه و خودم خیلی مقاله خوندم واقعا ناراحتی نکنید و حتما با چندتا پزشک واسه اقدام مشورت کنید نباید وایسیم دوبار سقط بشه بعد بریم دنبال پیگیری که مشکل داشتیم یا نه ممکنه بتا +باشه بعد از چند ماه سقط و خودمون خبر نداشته باشیم و این یک جورایی شبیه سرطانه
منم قبل ازدواج از ژنتیک دادم و کلیه ازمایشای قبل بارداریم خوب بود و تا قبل از گرفتن جواب پاتولوژی فکر میکردم هیچ مشکلی نبوده و ترسیدم یا چشم خوردم که بچه سقط شده اما الان فهمیدم ی بارداری ساده میتونه بچه خوره بشه و تا صفر نشدن بتا و ثابت موندن اون تا 6 ماه نباید هیچ اقدامی کرد حتی اونایی که مول کامل بوده تا یکسال باید پیگیری کنن
سلام خانوما.ببخشید یه سوال داشتم.من حدود ده روز پیش تو هشت هفته افتادم به لکه بینی و بعد خونریزی(هم لخته های زیاد و هم خونریزی زیاد) که دکتر گفت داری سقط میکنی،شایدم تا الان تموم شده بزار خونریزی تموم شد برو سونو اگه بقایاش مونده باشه باید کورتاژ کنی.منم کلی ترسیدم و حال روحی و جسمیم خوب نیست و بعد از ده روز هنوز ادامه داره ولی از دیروز خونریزیم کمتر شده،کی برم سونو به نظر شما؟ممنون از راهنماییتون.
سلام دوستان اوایل سال 92 اقدام کردیم البته تحت نظر پزشک بودیم بعد از یه مدت که نشد متوجه شدیم همسرم تحرک کم اسپرم داره تا اینکه بعد از عید امسال باردار شدمو هفته ی 8 رفتم سونو متاسفانه جنین قلب نداشت واااااااااااااای بدترین روز زندگیم بود 11خرداد رفتم و بستری شدم از صبح تا بعد ازظهر 4 تا شیاف وازینال برام گداشتن ولی فقط درد داشتمو سقط نمیشد انقدر اشک ریختم که مردم آخر سر کورتاژ کردمو تموم شد فقط3 هفته طعم شیرین مادر شدنو چشیدم حالم خیلی بد بود الان بهترم ولیوقتی یادم میفته دیوونه میشم میترسم بازم طول بکشه که باردار شم یا اینکه خدای نکرده دوباره اینجوری.... حالم خیلی بده برام دعا کنید
السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین (ع)
سلام .نمی دونم چرا همه ی ما باید به این صورت مورد ازمایش خدا قرار بگیریم.اخه دیگه نمی تونم تحمل کنم سط میشه یه بار .دوبار .سه بار.میگم خدا بسه دیگه امتحانم نکن .24 خرداد شب عروسی خواهرم با هزار امید ودلخوشی رفتم سونوntکه ای کاش نمی رفتم دکتر گفت دو روزه مرده خونه عروسی شد خونه عزا......... خداردشکر من کورتاز نشدم با یه قرص وازینالی سقط شدامروزم رفتم سونوواز دادم گفتن همه چیز تموم شده یعنی زحمت سه ماهم در عرض سه ساعت هدر شد.این بچه سومم...............