2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هم خیلی گنده است، هم زیبایی خاصی نداره، ببخشید رُک گفتم ☺️

میدونم مبل برای مهمان دارم برای نشستن خودمون میخوام دوست داشتم خیلی راحت باشه این نشیمنش خیلی راحته ولی ظاهرش فانتزی نیست🤔

همه شو نخر 

اگه می خوای بخری همین  ۲ تا یه نفره و یه سه نفره شو بخر بزار جلوی تی وی

یه دست مبل استیل جمع و جورم یه قسمت دیگه پذیرایی

البته اگه بودجه شو داری

آنگاه که لیاقت دریافت خدا را در خویش داشته باشی ، بدان که او به هزاران شیوه در تو تجلی خواهد کرد.
مدل ریلکسی هست زیر پاش کامل میاد بالا و یکیش هم راکر هست اداری نیست🤔

ب مبلای اداری شبیهه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2740
باید خونه رو باهاش ست کنین . مهم اینه ریلکسی و فقط باید جنسش خوب باشه ، گفتی چرم نیست خیلی خوبه👌

اره چرم نیست یعنی چه طوری ست کنم یه دست مبل استیل دارم اینا رو میخوام بذارم کنارش راهنماییم میکنید چه طور ست کنم؟

مبل استیل دارم مبلای راحتیم خراب شده اگه کل ستش رو نگیرم خونه م خالی میمونه🤔

هرجور خودت صلاح می دونی عزیزم

آنگاه که لیاقت دریافت خدا را در خویش داشته باشی ، بدان که او به هزاران شیوه در تو تجلی خواهد کرد.
اره چرم نیست یعنی چه طوری ست کنم یه دست مبل استیل دارم اینا رو میخوام بذارم کنارش راهنماییم میکنید چ ...

اول یه فرش کهنه نما طرح مشکی بگیر کوچیک که مبل ها بیشترنما بده .