2733
2734

سلام

خواهشا هرکی اطلاع دقیق داره راهنمایی کنه... 

پس 8ساله م 20روزپیش پاشودراثرعفونت شدیداورژانسی عمل کردن، یکهفته بیمارستان بودیم. بعدازترخیص تاحالاداروی خوراکی می‌خورد امروزدکتروقت سونو داده بود که ازپریشب باز زانوش متورم شده.. وقتی بردمش سونو گفت هنوزلگنش یکم5. 6میلی عفونت داره.. منم به تورم زانوش شک کردم گفتم زانوشم سونو کنید... سونو کرد وگفت27سی سی عفونت داره.. دکتر خودش ارتوپدبود... حالا نمیدونم اگه بخوام یه دکتر دیگه ببرمش پیش ارتوپد دیگه ای ببرم یا پیش رماتولوژ ببرم؟ 

خواهشا هرکی اطلاع درست داره راهنماییم کنه.. 

وقتی همه چیزنشانه ی وجودزیبای توست وهرنفَسم وتپش قلبم به اذن واراده ی توست گناه ونافرمانی ازمن چرا؟!!وقتی ازرگ گردن به من نزدیکتری وازخودم به من عاشقترچون خالقمی ترس ازغیرتوچرا؟!!وقتی همه میگذارندم تنهادرقبرمیروندپی زندگیشان وفقط تو برایم میمانی دل بستن به غیرتوچرا؟!!تنهاتولایق عشق هستی ای محبوب من که چون یکی هستی بی نهایتی وچون بی نهایتی بی نیازوبدون حب وبغضی وکسی همتای قدرت،عظمت وزیبایی تونیست.(معنی قل هوالله احد....یعنی اینها)

ببخشید تو عنوان نمیدونم چراسنش1خورده.. من8زدم... 

خیلی نگرانم... 😣

وقتی همه چیزنشانه ی وجودزیبای توست وهرنفَسم وتپش قلبم به اذن واراده ی توست گناه ونافرمانی ازمن چرا؟!!وقتی ازرگ گردن به من نزدیکتری وازخودم به من عاشقترچون خالقمی ترس ازغیرتوچرا؟!!وقتی همه میگذارندم تنهادرقبرمیروندپی زندگیشان وفقط تو برایم میمانی دل بستن به غیرتوچرا؟!!تنهاتولایق عشق هستی ای محبوب من که چون یکی هستی بی نهایتی وچون بی نهایتی بی نیازوبدون حب وبغضی وکسی همتای قدرت،عظمت وزیبایی تونیست.(معنی قل هوالله احد....یعنی اینها)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفونت پا؟چرا اینطوری شد؟

نمیدونم... خودمم توش موندم

شما نمیدونی علت عفونت چیاس؟ 

2728

خوب عفونت از کجا اومده؟

ببین من جات بودم چندین دکتر میبردم چون عفونت خطرناکه خدای نکرده نشه کنترلش کرد پاشو قطع میکنن. سفت و سخت پیگیری کن. ارتوپد فک نکنم زیاد سردربیاره

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2740