2737
2739

مامانای عزیز  من مامان حلما وهلیا هستم حواسم به گ پ ت ل گ ر ا م نبود دیلت اکانت زدم ازتون جدا شدم اگه منو اینجا دیدین بهم خبر بدین عزیزان گ ر و ه  نیلوفر  نوشین  مریم .مریم از المان  مامان سحر .شادی .فاطمه  وبقیه مامانا ممنون میشم منتظرتونم

حلما جان چی شد خوبی؟ کاش برا بینیت یواشکی بری پزشک قانونی. نامه بگیری. به کسی نگو ولی مدرک داشته با ...

سلام عزیزم دردداره لبمم ازداخل زخمه بدنم کوفتست دوست دارم برم ولی با دوتا بچه کوچک چطوریی برم سختمه برم اصلا نایی که ازجام پاشم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم دردداره لبمم ازداخل زخمه بدنم کوفتست دوست دارم برم ولی با دوتا بچه کوچک چطوریی برم سختمه ...

بسپاربه شوهرت بگو میری دکتر زنان قشنگ پولم بگیر ازش 

بخدا خیلی به نفعت میشه دیگه هیچوق نمیزنتت

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2728
بسپاربه شوهرت بگو میری دکتر زنان قشنگ پولم بگیر ازش  بخدا خیلی به نفعت میشه دیگه هیچوق نمیزنتت

اصلادخونه واینمیسته صبح زود میره تا اخرشب میاد خونه وقتی که قهرنیستیم یا جایی میخام برم میگه بچه هاروهم ببر زنهای دیگه با ده تا بچه میرن بیرون تو نمیتونی ببریشون اینه جوابش دخترمم مریضه سرماخورده حسابی خیلی دوست دارم برم ولی متاسفانه نمیتونم الان برم دستمم درد میکنه نمیتونم بچه رو بغل کنم ۱ سالشه راه نمیره

اصلادخونه واینمیسته صبح زود میره تا اخرشب میاد خونه وقتی که قهرنیستیم یا جایی میخام برم میگه بچه هار ...

خدا خودش کمکت کنه به دلت ارامش بده صبرت بده.

دل شوهرتو نرم کنه بهش انصاف بده.😔😔

تظاهر میکنم به زندگی کردن
2738