2733
2739

سلام.

شاید خیلی هاتون داستان زندگی منو بدونین.

خانوادم با ازدواجم مخالف بودن و مامانم ماهی یه بار زنگ میزنه هرچی از دهنش در میاد به من میگه و قطع می کنه.

منم از دست حرفاش غصه می خورم و گریه ام میگیره.

دیشب شوهرم زنگ زده به مامان بزرگم که شما با دخترتون حرف بزنین ماهی یه بار زنگ میزنه به زنه من زندگی مارو میریزه بهم.

مامان بزرگم ام به مامانم گفته مامانم ام زنگ زده به شوهرم باهم دعواشون شده...

حالا شوهرم دیشب به من میگه تو دختر همون مادری من از تو بچه نمی خوام ، چون تو میشی لنگه ی مادرت ... من گفتم چه ربطی داره تو مگه دیدی کاری کنم مثل اون.

میگه مامانت که باهام حرف زد فهمیدم که اشتباه بوده وجودت تو زندگی ام ، دیگه ام ازت بچه نمی خوام... گفت اگه مشکلی داری وسایلتو جمع کن ببرمت خونه مامانت اینا بزارمت اونجا ...

بعدم از دیشب باهام قهره.

انقدر گریه کردم چشم داره می ترکه...

هیچکسم ندارم بگم دردم چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یجور بدی عنوان رو نوشتی !!!!

ادم گمراه میشه😶

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2740

عذر میخوام ولی واسه همچین شوهری تو روی خانوادت وایسادی تو از خانوادت گذشتی واسه اون اون واسه تو چیکار میکنه غیر زخم زبون 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند