2752
2734
مطمئن باش زن و دختر تنها برن عراق یه بلای سرش میارن،  یکی از اشناهامون  راننده کامیونه میگ ...

بله متاسفانه درسته، من خودم مشهدم و تو بازار،  ی چیزایی دیدم ک سرم سوت کشید

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما تا ب حال عراق رفتی؟

منظورم این نیست که اگه یه موقع برای سفر بریم میخورنمون ،خیلیا میرن اونجا خانوادگی خوش میگذره بهشون منظورم یه دختر تنهاس که  برای کار میره و اونجا احتیاج به جای خواب با امنیت خوب و غذا پوشاک و غیره داره ،به نظرم سلیمانیه بهتره چون کورد هستن خوبن  میتونه اونجا بره

چی بگم،والا زنای عراق هم سفید و زیبا زیاد دارن توشون،من کربلا آشنا دارم با اون میخوام برم فقط نمیدون ...

خوب همینلیی ک اگهی میزنن خودشونم یکیو معرفی میکنن، البته بازم تاکید میکنم ادم قابل اعتماد پیدا کن

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
2731
خوب همینلیی ک اگهی میزنن خودشونم یکیو معرفی میکنن، البته بازم تاکید میکنم ادم قابل اعتماد پیدا کن

منطورم آگهی واسه ایران خودمون بود،باز هم روی چشمم عزیز دلم

هرگز رشته امیدم از تو قطع نخواهد شد
نه ،ولی  اشناهامون راننده کامیونن میرن

خدا حفطشون کنه. ولی آشناتونم با قشر راننده کامیون و اینا سروکار داره فقط. رو حساب حرف ی نفر ک خیلی هم وارد فضای شهری نمیشه، نمیشه استناد کرد...مردم عراقم مثل مردم ایران( که در معرض نفرت پراکنی در مورد عراقیا هستن)شدیدا در معرض تبلیغات منفی علیه ایرانیان...

شیعه هاش همگی عاشق ایرانیان

مردم دیگه اشون هم متفاوته...

بعدم در مورد ارایشگری اتفاقا خانمهاشون خیلی اهل ارایش هستن...بیرون پوشیده و داخل خونه شیک و ارایش کرده...

نژادشون هم از اونجایی ک زمانی جزو عثمانی و ترکها بوده و قبل از اون هم جزو ایران بوده کاملا ترکیبیه...و من دختران زیبا بدون ارایش زیاد دیدم توشون...بهرحال نمیشه حکم کلی گفت و خیلی از حرفهایی ک بین بعضیا گفته میشه و فرافکنی میشه ب همه مردم عراق اشتباهه...موفق باشی🌷🌷🌷

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
منطورم آگهی واسه ایران خودمون بود،باز هم روی چشمم عزیز دلم

نمدونم من منظور شمارو متوجه نشدم یا شما، من تو دیوار دیدم اگهی زده بود ب ی خانوم آشنا ب آرایشگری و ... برای اعزام ب عراق نیازمندیم، با پور سانت عالی و جای خواب و خوراک و....، اینجوری میری عراق اونجام همه چی با کاروانه😁

منظورم این نیست که اگه یه موقع برای سفر بریم میخورنمون ،خیلیا میرن اونجا خانوادگی خوش میگذره بهشون م ...

اره موافقم دختر تنها تو کشور غریب برای منم دلهره اوره...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
خدا حفطشون کنه. ولی آشناتونم با قشر راننده کامیون و اینا سروکار داره فقط. رو حساب حرف ی نفر ک خیلی ه ...

ببخشید ریپلای کردم، ولی من خودم زیاد ب چشمم دیدم مردای عراقیو ک چششون دنبال زن ایرانیه، البته ما خودمونم خیلی مقصریم، ولی متاسفانه شرایط براشون مهیاس اینجا، من خودم دخترای جوون زیاد دیدم با مردای عرب میومدن مغازه و سر ی لباس خریدن و ی شب خوابیدن بحث میکردن و....  من نمدونم این چیزارو چجوری باید توضیح داد ک باعث سوتفاهم نشه، ولی از این چیزا زیاده متاسفانه و نمیشه کتمان کرد،

ببخشید ریپلای کردم، ولی من خودم زیاد ب چشمم دیدم مردای عراقیو ک چششون دنبال زن ایرانیه، البته ما خود ...

نه عزیزم چه اشکالی داره...

من نمیگم کلا نیست...مگه مردای اونا از خطا مصونن؟ ولی چیزی ک هست اینه ک علاقه و اتحاد بین این دو ملت به ضرر آمریکاست. و همونطور ک داره با رسانه هاش ب اونا در مورد ما بد میگه...اینورم داره همین کارو میکنه...خیلی از عراقیا هم ممکنه باور کرده باشن اینو ک مردای ایرانی ک برای کار میان اینجا میان زنای عراقی رو صیغه میکنن. حالا ممکنه واقعا چنتا از آقایونمون این کارو کرده باشن ولی شما باور میکنی ک جامع آقایونمون اینطوری باشن؟ درحالی ک دارن این دروغو ب خورد خیلیا میدن تو عراق.اصلا حتی اگه اون اماری ک اونا میدن هم درست باشه وقتی خود زن ایرانی راضی شده ب این موضوع چرا فقط نگاها ب سمت مرد عراقی میره؟ تجاوز که نکرده...اگه تقصیری باشه از هردو طرفه...موضوع نگاه کردناشونم کاملا قبول دارم و اصلا تایید نمیکنم و علتش اینه ک اونجا اکثرا پوشیه میزنن و خیلی از مرداشون متاسفانه کمتر یاد گرفتن سر به زیر باشن حتی ب دخترای خوشگل عراقی که پوشیه نزدن هم نگاه میکنن مختص دخترای ایرانی  نیست...

نه عزیزم چه اشکالی داره... من نمیگم کلا نیست...مگه مردای اونا از خطا مصونن؟ ولی چیزی ک هست اینه ک ع ...

بله کاملا درست میگید، من هم گفتم خودمونم مقصریم، امیدوارم وضعیت تغییر کنه،موفق باشید🙂