2733
2734
عنوان

آبروم رفته☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 13463 بازدید | 92 پست

عزیزدلم وقتی خودت فکر میکنی که کاری که کردی بی ابرویی بوده از دیگران چه توقعی داری طرز فکرتو عوض کن اکثر دختر پسرا تو اون سنا با جنس مخالف ارتباط میگیرن از فردا که بیدار شدی با خودت بگو حتی اگر اشتباهیم کردم خودمو میبخشم و از خدا بخواه بهترین هارو نصیبت کنه

ژ ژ آ🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه همکلاسی داشتم همینجوری بود اخرشم صدهزارتومن دوازده سال پیش از تو کیف من دزدید منم باهاش قطع رابطه ...

🤐🤐🤐🤐

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

فقط از لحاظ فکری پشیمونی یا تو ظاهرت هم تغییر ایجاد کردی

یمدت باحجاب تر باش مسجد برو با خدا بیشتر انس بگیر مردم یادشون میره حالا عجله برا ازدواج نکن چندسال که عوض بشی تونظر همه این آدم جدیده میمونه میگن بچگی کرده بوده الان خانوم وبا وقار شده فقط رابطتو باخدا بیشتر کن نماز بخون دعا بخون

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

چون اسمت افتاده تو دهنه پسرای محله .پسرا خیلی زود دخترارو شناسایی میکنن بهتره جاتونو عوض کنین و تو محله ی جدید حجابت رو بیشتر رعایت کنی تا پشتت حرف درنیاد

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

سعي كن وجه اجتماعي خوبي به دست بياري سر سنگين باش تا مردم فراموش كنن يا اگه كسي از اونها تحقيق كرد ازت به خوبي ياد كنن

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍

مگه چیکار میکردی ک ازت بد میگن؟من هروقت خواستگار واسم بیاد حتی دوس پسرامم راجع بهم خوب میکفتن ک خیلی نجیب و پاکه واهل زندگی یه کاری کردی ک بدتو میگن دیگه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

فقط خدا باید ببخشه اون که ببخشه و توبه واقعی کنی( نه فقط بخاطر ازدواج)اونوقت درهای رحمتشرو بروت باز میکنه بنده خدا هم هیچ کاری نمیتونه بکنه وقتی خدا بخواد

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

وقتی یکی توپیشونیت باشه خدا. دهن همه رومیبنده.دیدم ک میگم.حتی خواهرپسره،همه چیومیدونسته،ولی پسره گفته من میخوامش.وواقعا ب حرف بقیه اهمیتی نداده وزندگیشون عالیه

کسی نیست ک خطا نکرده باشه هر کدوم به یه شکلی شیطنت جوونی دارن هر کی بگه نیست دروغه.. هرکسی هم تو رو بخواد باید ب گذشته کاری نداشته باشه ماشالادآقایون خودشونم کم خطا نمیکنن!!شک نکن آخرش یکی پیدا میشه تو رو واقعا بخواد😊

مشاوره پوست و مو رایگان🌹