2737
2739

فرض کنید عروسید، می خوان براتون یلدایی بیارن ، ترجیح می دید داماد کلی پول تزیین کدو و هندونه و میوه بده، یا خیلی شیک فقط کدو و هندونه رو برش بزنن و پولش براتون بمونه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه شبه بابا بزار خرج کنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

شما کجایین ک هنوز یلدا نشده؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

من جفتش و با هم ميخوام

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2740

من دیزاین میوه ارایی دوس ندارم

حیف اون میوه رو چیه تو کف دست چرک میمالن به اسم میوه آرایی😣  همونوشیک بذارن تو سبد قشنگتره

البته من کلا ب این رسوم عقیده ندارم

دختری عکاس تا حدودی نقاش 😁

تزیین شده

چون پول همیشه هست اما اولین یلدا چیزی دیگست

همیشه یاد ادم میمونه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

من اگه ب عقب برمیگشتم پولشو میگرفتم

اون باری ک برام این همه هزینه کردن و چی شد

بازم مامانم بنده خدا کلیشو خیر وبخش کردن بین نیازمندایی ک میشناختن اما اگه پولش بود یا طلاش کرده بودم یا الان ب ی زخمیم میزدم والا بخدا تازه سالیم ک برای همسرم اوردن همینطور شد کلی هزینه برای تزیین و خرید و...

کاش میشد بعضی وقتا برگشت عقب

ما رسم داریم شب چله علاوه بر میوه و اینا

یه تیکه جنس خونه یا طلا به همراه لباس و این چیزا برا دختر میارن

منم گفتم میوه و اجیل نیارید خودم میزو میچینم بجاش یه تیکه جتس دیگه هم بخر ک اونم برام طرفشور و پنکه خرید😁

سلام ملیکم
2706