2733
2734

بچه ها قضیه از این قراره من موقع مجردی یه سیم کارت داشتم که شوهرم گفت شماره غریبه توشه باید بشکوتی ولی من یادم رفت بشکنم و تو کارتن بوده حالا خاهرم برداشته وصل کرده اون سیم کارتو شوهرم فهمیده و زنگزده که چرا خط و برداشتین وصل کردین که حقم داره هزارتا شماره تو اون خطه حالا خواهر به اخم گذاشته که به اون چه مربوط 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرت تعریفی از مالکیت و حریم خصوصی و اجازه گرفتن و اینها نداره؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728

حق با خواهرته ی چیزیه بین تو و خواهرت ب شوهرت چ ربطی داره اون زنگ بزنه ب خواهرت 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
خخخخ فک کنم نه

براش توضیح بده خو :))))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
حق با خواهرته ی چیزیه بین تو و خواهرت ب شوهرت چ ربطی داره اون زنگ بزنه ب خواهرت 

اوان به خاهرم زنگ نزده دومن سیم کارت به نام من بوده دومن کلی شماره ی پسر توش بوده

من واقعا نمیپسندم بین منو داداشم عروسی دخالت کنه یا بین منو خواهرم دامادی هرجیه بین خواهر و برادری باید حل بشه ب اونا چ

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
من واقعا نمیپسندم بین منو داداشم عروسی دخالت کنه یا بین منو خواهرم دامادی هرجیه بین خواهر و برادری ب ...

عزیزم یه سیم کارتیه که به نام منه و توش کلی پسر شماره داره شما شوهرت میزاره همچین خطی روشن باشه از شما؟

اوان به خاهرم زنگ نزده دومن سیم کارت به نام من بوده دومن کلی شماره ی پسر توش بوده

خودت گفتی شوهرن زنگ زده

عزیزم یه سیم کارتیه که به نام منه و توش کلی پسر شماره داره شما شوهرت میزاره همچین خطی روشن باشه از ش ...

من کاری ب قضیه و سیم کارتو دوست مسرا ندارم من میگم باید بین خودتو خواهرت حل بشه ن دیگری