2737
2734

من تپش قلب بالایی دارم .برام عادی شده ولی روزهای نزدیک پریودی به شکل عجیبی بالاتر میره و ازارم میده . دکتر قبلا برام پرپرانول ۱۰ داده بود که به خاطر افت فشار شدبد نتونستم بخورم .

تصمیم به بارداری دارم . میخوام بدونم تو بارداری با تپش قلب بالا و فشار خونی که همیشه روی ۹ یا ۱۰چیکار باید کرد ؟ 

میام منطقی با دلم صحبت کنم ،میگه خفه شو بابا دوسش داری!🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم‌چندین سال داشتم اونقدشدیدبودکه ازخاب بیدارم میکردفقطچار پرانوله .من ی وقتا ۲۰شو میخوردم 

الان دیگه نمیخوری ؟ تو باردارب هم مصرف میکردی ؟ من فشارم بصورت عادی پایینِ پرانول میخورم میرسم به مرز کما

پسرهمسایمون تپش قلب بالا بود رفت دکتر گفت دریچه قلبت تنگه آنژیوگرافی کرد 

من دکتر رفتم . کمی افتادگی دریچه دارم . که دکتر میگفت عادیه ولی تپش قلبم بالاس

2738
الان دیگه نمیخوری ؟ تو باردارب هم مصرف میکردی ؟ من فشارم بصورت عادی پایینِ پرانول میخورم میرسم به مر ...

نه دیگه فقط اگه یوقتا بگیره اونم خیلی کم‌پیش میادولی ۴سال مداوم خوردم باردارنبودم البته .منم کلا فشارم پایینه مخصوصا توبارداری به ۸ و۹ میرسید 

نه دیگه فقط اگه یوقتا بگیره اونم خیلی کم‌پیش میادولی ۴سال مداوم خوردم باردارنبودم البته .منم کلا فشا ...

من بعد از یه سقط به این وضع افتادم 

منم مشکل تورو دارم طپش قلبم تو حالت عادی 95در موارد استرس و ورزش بالای صد

ورزشایی مثل شنا که دم و بازدم میخواد افتضاح طپش قلبمو بالا میبره

قبل پریودی و موقع ماه رمضون بعد افطار ضربان قلبم میره بالا تاحدی که احساس خفگی میکنم

باردار شدم الان بچه ام دارم مشکلی واسم پیش نیومد بعد زایمان کمی بهتر شد طپش قلبم...علتشم هیچوقت نرفتم دنبالش ..

اول درمان کنید 

چون من خودم دارم توی بارداری هم یکبار خیلی شدید شد 

دکتر بهم گفت احتمال مشکل ذهنی برای  بچه به وجود بیاد هست 

چون بدن در شرایط خاص خون رو برای اعضلی حیاتی خودش نگه میداره و برای جنیین خون نمیفرسته

عاشق دخترم ، دلتنگ مادرم
نه دیگه فقط اگه یوقتا بگیره اونم خیلی کم‌پیش میادولی ۴سال مداوم خوردم باردارنبودم البته .منم کلا فشا ...

یه سوال دیگه بعد ازین که تپش قلبت اروم میشد حس بی حسی یا گرفتگی اطراف سینه ات نداشتی ؟

منم مشکل تورو دارم طپش قلبم تو حالت عادی 95در موارد استرس و ورزش بالای صد ورزشایی مثل شنا که دم و ب ...

خدارو شکر که  دوران بارداریت طی شده من از فکرش دارم دیوونه میشم 

اول درمان کنید  چون من خودم دارم توی بارداری هم یکبار خیلی شدید شد  دکتر بهم گفت احتمال ...

انشالله بارداریت بی خطر بگذره و نی نی سالم بدنیا بیاد . بخدا از دکتر رفتن دیگه خسته شدم