2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صد در صد ام وی ام من خریدم خیلیم راضیم کم مصرف و خوب، البته برا من چهار سیلندره  سه سیلندر یک ...

عزیزم حدود قیمتش الان چنده ؟

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
2738

عزیزم من هردو شو داشتم پراید با اینکه خیلی اسمش بد در رفته از ام وی ام ۱۱۰ خیلی بهتره ام وی ام مثل اسباب بازیه اصلا یه جوریه انگار خیلی سبکه فرمونش خیلی تیزه من تو جاده ام وی ام میبینم میگم اینا با چه جراتی با این ماشین میان تو جاده پراید۱۱۱ خیلی بهتره البته من ۴ یا ۵ سال پیش ام وی امو داشتم شاید جدیداش بهتر شده باشه

شوهرم میگه ام وی ام ۱۱۰ چپ میکنه 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ام وی ام خیلی سبکه آدم میترسه

براداخل شهر خوبه اونم براکسی ک سرعت نمیرونه

بنطر من پراید بهتره

البته بااین وضعیت بنزین بهتره دوگانه سوز باشه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
عزیزم من هردو شو داشتم پراید با اینکه خیلی اسمش بد در رفته از ام وی ام ۱۱۰ خیلی بهتره ام وی ام مثل ا ...

ولی از پراید سنگین تره 

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈