2737
2734
عنوان

مامانم گفت مگه تازه عروسی برای یلدا اومدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 57 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی چرا نرفتی خونه مادرشوهرت؟

همیشه که اونی که آدمو به دنیا میاره نمیشه دلسوز و غمخوار آدم 

آدمی که سنگه سنگه دیگه اصرار نداشته باشه به موم تبدیلش کنی 

اینو برای سال های بعدت یادت باشه برو جایی که حرمتتو نگه دارن اعصاب خودتو بخاطر دیگران خورد نکن خدا واست جبران کرده یه مادرشوهر خوب بهت داده تا زندس قدرشو بدون

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
2731
عزیزم ناراحت نباش 

الان زنگ زد کلی بد و بیراه گفتن،شیش تا خواهیم سه تا برادر یکی از برادرام بیرون از شهر کار میکنه ده روز یه بار میاد منو بچه هامو ماهی یه بار میبره خونه خودش زنداداشمم زیاد راضی به نظر نمیاد بخدا من نمیدونم چرا انقد احمقم که دلم برای مامانم تنگ میشه،با برادرام تو یه ساختمونن

شاید بچه ها شلوغی میکنن پیرزنه اعصابش نمیکشه، تازه فقط شام بردن نیست که خونه کویف میشه کارا شاید م ...

ن بابا از این آدما ما هم داریم دلشون دریا نیست

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
بیا یکی مثل تو ننش بیرونش میکنه  یکی مثل مامان من هی میگه بچه ها چرا نمیان یلدا  خونه من

آفرین دقیقا تو همین تاپیک جاش بود که این حرفو بزنی ، هرچقدر فکر میکنم جای مناسبتری برای گفتن حرفت پیدا نمیکنم😐😐😐😐😐

2740
شاید دلش از جایی دیگه پر بوده اشکال نداره عزیزم به یاد خوبی های مادرت باش مادر هرچقدر بخواد بد باشه ...

سه ماه پیش سزارین کردم تا ده روز بعدش نیومد گفتم مامان خیلی خوشحالم کردی الان که اومدی یادم بده برم حموم چطور آب ده روزه رو بریزم(حمام ده روز بعد زایمان)گفت من برای هیچکدوم از بچه‌هام این مسخره بازی هارو نداشتم

والا منم بعد از ظهر رفتم خونه مامانم که مثلا شب خبرم اونجا باشم،بعد گفت وای سرم درد میگیره بچه هات خیلی شلوغن ،من میخوام بخوابم،گفتم اوکی مامان خدافظ

خبر مرگم مثل خرحمالا کلی خرید کرده بودم از تره بار بردم،دو تا بچه کوچیکم دنبالم

پای پیاده 

با چشم گریون اومدم خونه

شام هم یه سیبزمینی درست کردم بچه هام خوردن یکیشون خوابید یکیشونم شسته برای خودش داره مثلا میوه میچینه 

وسلام 

شب یلدای قشنگ من

بابام نه ساله فوت شده،چشمام از اشک صفحه رو نمی‌بینه😭😭😭😭

اخی عزیزم خدا به دلتون آرامش بده مادر بزرگ منم همینطوریه بیچاره مامانمو خاله هام جلوی بچه هاشون کلی خجالت میکشن هر سری که میریم اونجا شامو که خودمون درست می کنیم میبریم اونجارو هم تمیز می کنیم خودمون پذیرایی می کنیم بعدم خودمون ظرفا رو میشوریم و نظافت می کنیم و میریم بازم با این حال به دلش نیست ما بریم اونجا اگرم نریم میگه چرا بهم سر نمی زنین کلا دلش می خواد یکی بیاد کاراشو بکنه و بره اینارو گفتم که بدونی واقعا درکت می کنم ولی مامانم بازم دل به دل مادرش میده میگه مادره یه موقع ناراحت نشه اهش بگیرتمون

اخی عزیزم خدا به دلتون آرامش بده مادر بزرگ منم همینطوریه بیچاره مامانمو خاله هام جلوی بچه هاشون کلی ...

باور کنید الآنم نگرانشم میگم ای خدا خودت شاهدی که من کاری نکردم ولی اگه از دستم عصبانیه زود از سرش بنداز حرص نخوره،یه بار با شوهرم دعوام شد نمیذاشت برم سرخونه زندگیم منم گفتم قصدم از قهر کردن طلاق نیست بچه کوچیک دارم گناهه،بیرونم کرد تا سه ماه کارم گریه بود،فکر کنید خودم با پای خودم رفتم منت شوهرمو بردم خونمون طبقه بالای پدرشوهرم ایناس،با این حال کلی خواهش گریه جواب تلفنمو نمیداد

2706