2737
2734

رفتم دکتر گفت دیشب حالش بد شده باز رفته زیر دستگاه😭😭😭😭نمیدونم چرا اینجوری میشه چرااا😭😭😭بخدا دیگه طاقت ندارم چرا بهوش اومد دوباره بیهوش شه😭😭😭من الان به مامان بزرگ بابابزرگاش چی بگم بخدا کم آوردم خیلی بار بزرگی رو دوشمه... همش دروغ بگو حالش خوبه... سه روز خوشحالی کردم چرا اینطوری شد خدایا... توروخدا دعاش کنین من اصلا آدم قوی ای نیستم من بی دخترم نمیتونم زنده بمونم😭😭توروخدا دعا کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای چه بد عزیزم خیلی ناراحت شدم انشالله به حق آقا امام زمان دخترگلت شفا بگیره

اللهم صل علی محمد و آل محمد

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2738

ازتون فقط التماس دعا دارم.... قبلا براش کلی دعا کردین اگ میشه بازم دعا کنین منم واسش دعا میکنم... نمیدونم چی شده.. دیروز بیحال بود میگفتن طبیعیه.. نگران نفسش بودیم ولی پرستار گفت نه بابا دیگه نفسش اونطور نمیشه ک به دستگاه وصل بشه... از صب من دلواپس و کلافه بودم اصلا با غم از خواب بیدار شدم الان فهمیدم چرا!!! توکل به خدا براش دعا کنید من خیلی دوسش دارم هر بچه ای میبینم و برام شیرینه تو دلم میگم دخمل من شیرین تره... درسته کلی مشکل داره ولی جگرگوشمه همه کس و همه چیزمه اگ میشه دعاش کنید خوب بجنگه و کم نیاره

2706