2737
2734
عنوان

❤ یک بیت شعر مهمانم کنید ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تو می مانی و نه اندوه

و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

به حباب نگران لب یک رود قسم،

و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،

غصه هم می گذرد،

آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2731

ببخشید بچه ها گوشیم هنگ کرد

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 

عشق بعضي وقتها از درد دوري بهتر است

بي قرارم کرده و گفته صبوري بهتر است

توي قرآن خوانده ام... يعقوب يادم داده است: 

دلبرت وقتي کنارت نيست، کوری بهتر است!

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍
2738

چون سر آمد دولت شب های وصل

بگذرد ایام هجران نیز هم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

شعراتون عالی بود 

من دوران دبیرستان عاشق شعر و شاعری بودم ولی چون شوهرم اهلش نبود از سرم افتاد الان پسرم هر از گاهی باید شعرهای حافظ را حفظ کنه من کمکش می کنم حالم عوض می شه

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 

ثوابت باشد ای دارای خرمن

اگر رحمی کنی بر خوشه چینی

2706