2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم به شدت خوراکم زیاده ولی همیشه وزنم ثابته 60قدمم 158 دوست دارم پنج کیلو کم کنم ولی متاسفانه اشتهای زیادم نمیزاره ولی خوش شانسی که دارم وزنم ازینی که هست زیاد تر نمیشه دو ساله همون 60مونده 

2740
چطوری مثلا .

آب پاچه گاو اضافه کردم توپخت  کته و ماکارونی  آبگوشتم.هفته ای یک بار پای مرغ میخورم.صبحانه شیره توت و کره میخورم.سرشیر میخورم.روبرنجم کره میریزم.شبها قبل از خواب با شیره توت شربت درست میکنم میخورم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
چطوری

آب پاچه گاو اضافه کردم توپخت  کته و ماکارونی  آبگوشتم.هفته ای یک بار پای مرغ میخورم.صبحانه شیره توت و کره میخورم.سرشیر میخورم.روبرنجم کره میریزم.شبها قبل از خواب با شیره توت شربت درست میکنم میخورم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
آب پاچه گاو اضافه کردم توپخت  کته و ماکارونی  آبگوشتم.هفته ای یک بار پای مرغ میخورم.صبحانه ...

واسه چاق شدن چقدر خرج می‌ره بالا  همینجوری به صرفه تره انگار  

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  
2706