2733
2734
عنوان

شوهرم داره دروغ میگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 40 پست
یعنی شک دارین که واقعا ترکیه باشه ؟  خب ویدئو کال کنید

فیلم چهار انگشت رو دیدی مرده پیره تایلند به زنش میگه مگه هستم تو ویدیو کال هم عکس خونه خدا رو میزاره پشت سرش حرف میزنن😂😂😂

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با یه شماره دیگه زنگ بزن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728

[QUOTE=116502346]میشه واقعا؟[/QUOTE

آره من عموم رفته بودترکیه ،ازاونجا باخط خودش تماس گرفت باما

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
تماس تصویری نمیگیرید مگه؟؟؟

از واتساپ یکی دوبار زنگ زدم جواب نداد با اینکه آنلاین بود کلی به شک من دامن زد الان ولی وقتی فهشش دادم و گفتم دروغ میگی زنگ زد بیرونو نشون داد 

هنوزم مطمئن نیستم دارم عقلمو از دست میدم

2740
فیلم چهار انگشت رو دیدی مرده پیره تایلند به زنش میگه مگه هستم تو ویدیو کال هم عکس خونه خدا رو میزاره ...

آره 😂😂😂😂

از این مردای پدرسوخته هیچی بعید نیست 😐

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
از واتساپ یکی دوبار زنگ زدم جواب نداد با اینکه آنلاین بود کلی به شک من دامن زد الان ولی وقتی فهشش دا ...

بگوبره بااردوغان یه سلفی بگیره ببینیم راست میگه ترکیه ست ؟؟؟؟؟؟؟

هزینه اش خیلی گرونه ولی میشه

تماس تصویری تند تند باهاش بگیر

به اپراتور خطش زنگ بزن بپرس برای اینکه مطمئن بشی مثلا اگه ۹۱۲ شماره شرکتشو از ۱۱۸ بگیر زنگ بزن بپرس میشه یا نه خیالت راحت بشه

آره 😂😂😂😂 از این مردای پدرسوخته هیچی بعید نیست 😐

😂😂😂😂دلت خیلی پر هستا 😂😂😂

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
از واتساپ یکی دوبار زنگ زدم جواب نداد با اینکه آنلاین بود کلی به شک من دامن زد الان ولی وقتی فهشش دا ...

واسه چی تنها رفته ؟ چرا شما نرفتی ؟

زنگ بزن تصویری هم خودش ببینی هم دروبرو ادماشو

آرامش

بلیط بگیر برو شما هم 

رسیدی زنگ برن بگو هانی من استانبولم 🙂

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑