2737
2734

این دومین تاپیک منه تواین موضوع❤

چون چندنفرپیگیرتاپیک قبلی درمان شدن ومشکلشون حل شد.ازبچه های نینیسایت تاکسایی که معرفی شده بودن توسط بچه ها.همشون یاتحت درمانن یادرمان شدن کامل واگه اجازه میدادن من اسکرین پیاماشونو میذاشتم براتون تاذوقشونوببینین😍😍😍

من خبرایی که از انجمن واین کادر میبینم توگروه وکانالشون روبراتون میفرستم ایدی ادمینشم میذارم  شاید بین جمعتون بازیکی چشمش خوردوبهش کمک شد.

تاپیک روهم قفل میکنم که نمکای سایت ریزش پیدانکنن وبگن این دیگه چه مشکلیه چه مسخره وفلان😕😕

سوالی داشتین توخصوصی بپرسین.میدونم اگه کامنتابازباشه چه اتفاقی میفته😦😧😐

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

ارتباط باادمینشون بااین ایدی تلگرامه 

@darman7737

یه شماره ارتباطیم گذاشتن چون ماشاا.. سایت مونث مذکر معلوم نیست نمیذارم😆

سلام سلام☺️
لطفا فقط‌ واژی باشید و ترسو😳
بعله چون اگه فقط این مشکل رو داشتین تیم ما به شما قول میداد🤝 که درکمترین زمان درمان بشید و به مرور تبدیل بشید به خانوم های شجاع💪و پر از اعتماد به نفس😎 کسی که خودش تو رابطه پیش قدم میشه 🏃‍♀چرا همش آقایون تمایل داشته باشن!!!🤨😏
من نمیدونم واژینیسم با تنبلی چه رابطه ی نزدیکی داره شایدم خواهر برادرن🤪
عزیزای من😇ما میتونیم کمکتون کنیم ترس و دردتون موقع دخول از بین بره 😃و از رابطه لذت ببرید ولی نمی دونیم با بی حوصلگی و تنبلی شما چیکار کنیم🧐😞
باشهه قبوووول شما شاغلین👩‍🏫 شما مهمونی و مسافرت زیاد میرید👩‍👩‍👦‍👦 شما شوهراتون همینطوری هم عاشقتونن🤷‍♂ شما فعلا قصد بارداری ندارید🤰شما با همسرتون مشکل دارید🙅‍♀شما اصلا وقت ندارید 🙇‍♀حتی سران مملکت هم با این همه گرفتاری دو ساعت وقت رو دارن اینا بهانس👉
با همه ی اینا شما اراده کردید که بدونین درمان چطوریه اما فقط توی دونستنش اراده کردید🙄درعمل شاید ۲۰٪با ذوق و شوق اقدام کردید.👏😘
بعضی هاتون میگید هزینه تمرین چقد درمیاد جالبه دیگه پیگیر هم نمیشید اصلا گیرم بشه هزارتومن که نمیشه یعنی مردتون هزار تومن بر شما هزینه نمی کنه😦👀الان یه پالتو بخرید کم کم چندصدبرابر قیمت اینو داره که اونم فقط سه ماه بشه استفاده کرد.
بعضی هاتون جراحی کردید بوتاکس کردین کلی پول بر ژل و بی حسی و قرص ارام بخش دادین کلی دکترا سرزنشتون کردن که از معاینه میترسی😮تو دیگه خیلی لوسی😹شوهرت بلاخره ولت می کنه🤕تازه بعضی هاشون رک میگن خب طلاق بگیرید اینطوری که نمیشه😥😒بعضی هاتون خیانت همسر هم دیدید😔چقد تاحالا سرزنش شدید ؟!چقد از همسرتون سرکوفت خوردید🙁چند شب گریه کردید چون نتونستین😣!
من که به خاطر خودم نمیگم بیاید درمان شید به خاطر همسرتون هم درمان نشید به خاطر خودتون درمان شید خوبه ادم به خاطر خودش یه وقتایی کاری کنه بزارید برچسب واژی بودن بهتون نزنن 😖بزارید ارامش تو زندگیتون بر گرده 🙂اعتماد به نفسی که بعد درمان ادم حس می کنه قابل وصف نیس یه حس استقلال ناب حس سبک شدن😊☺️
به خاطر خانوادتون دوستاتون که مشکلتون رو میدونن براتون غصه میخورن نه!🙍‍♀به خاطر مردایی که با هزار امید و ارزو با شما ازدواج کردن که با شما به ارامش جنسی برسن نه!🙍‍♂به خاطر خودتون شروع کنید بزارید طعم بانو شدن رو بچشید
شما شروع کنید قول میدم تمرینات نه درد داره نه ترس تازه وقتی عروس میشید جمله ی معروف رابطه خیلی بهتر از تمرین هاست و کاش زودتر شروع میکردم رو همتون بدون استثنا میگید 😇

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.