2737
2734

من روز29پریودم ازمایش بتا دادم900بود دوروزبعد دوباره ازمایش دادم3231بود بنظرتون احتمال دوقلوبودن دارم?من سه تاجنینavfکردم احتمال داره دوتاش گرفته باشه لطفا نظربدین ازامروزم تکررادرارگرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مگه تکرر ادرار نشونه دوقلو بودنه؟    

نه نشانه بارداریه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
نه نشانه بارداریه

چرا ؟ 

من بارداری اولم از ماه 4 و 5 دیگه دم صبح مجبور میشدم پا شم برم دستشویی . ولی ایندفعه از هفته پنجم تا حالا که هفته هشتم هستم 12 شب میخوابم. ساعت 3 از فشار دستشویی بیدار میشم ! صبح دوباره برای نماز بلند میشم نمیتونم خودمو نگه دارم 

روز هم بیشتر شده دفعاتش

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چرا ؟  من بارداری اولم از ماه 4 و 5 دیگه دم صبح مجبور میشدم پا شم برم دستشویی . ولی ایندفعه از ...

منم همینو گفتم دیگه دوست عزیز

تکرر ادرار نشانه بارداریه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹