2733
2739
عنوان

بی بی چک مثبت بعد چند روز منفی..کمککک

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 37 پست
میترسم منفی شه خبببب..سمت چپ شکمم احساس میکنم سفت شده ... خیلی کمردد داشتم چمد روز پیش الان اصلا کمر ...

خب یا بارداری یا نیستی عزیزم با این همه بی بی چک و این همه استرس به خودت آسیب میزنی 

یا اینوری میشه یا اونوری 

ان‌شاالله بارداری پاشو الان برو آزمایشگاه

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میترسم منفی شه خبببب..سمت چپ شکمم احساس میکنم سفت شده ... خیلی کمردد داشتم چمد روز پیش الان اصلا کمر ...

حالا انگار میخوادچی بشه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728
خب یا بارداری یا نیستی عزیزم با این همه بی بی چک و این همه استرس به خودت آسیب میزنی  یا اینوری ...

باشه میرم..😵😵فقط دعت کنین منفی نشه توروخدا

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
واقعا؟؟ دو مارک مدیکور و لاوین زدم هر روز هم امتحان میکردم ...

من چند ماه پیش بعد از موعدم رفتم‌آزمایش، مثبت شد، ولی عددش مشکوک بود، دکتر گفت ۳ روز بعد تکرار کن، قبل از اون پریود وحشتناکی شدم، مال شما با توجه به استفاده از بی بی چک و قبل از موعد بودن، خطا داشته احتمالا، قبل از موعد هم اصولا فایده نداره

... و من به تو ایمان دارم...
2740
من چند ماه پیش بعد از موعدم رفتم‌آزملیش، مثبت شد، ولی عددش مشکوک بود، دکتر گفت ۳ روز بعد تکرار کن، ق ...

ببین عزیزم من ماه پیشش هم پریود نشدم ... آز دادم منفی بود سونو رفتم گفت همه چیت سالمه دکترم گفت صبر کن تا موعد بعدیت  شاید دیر اقدام کردی منم بی بی چک میخریدم همه منفی تا اینکه چند روز مونده به موعد این ماه مثبت سد پشت سرهم باز الان منفی شده

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
ان شاالله مثبته  برگشتی منو ریپلای کن بیام ببینم و خوشحال بشم🌹

انشالله عزیزم دعا کنین😓😓

زود نیس من برم آز سه روز از موعدم میگذره؟

اگر دوست نداری بری آزمایش، دو، سه روز صبر کن دوباره بیبی بزن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
برای من یه بار هاله انداخت یه بارم منفی آز دادم منفی بود  من فهمیدم کیست داشتم هاله می نداخته

رفتم سونو گفت سالمی سمت چپ شکمم ورم کرده و سفت شده خیلی میترسم