2737
2734
عنوان

تعبیر خواب فرزند پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5761 بازدید | 24 پست
خواب پسر یه خبر که به زودی بهت میدن انشالله که خبر خیر باشه انگشتر طلاهم غم انشالا که هیچی غمی نبین ...

انشالله که خیره. اخه خودم یه بار خواب النگو طلا دیدم خدا یه دختر ناز بهم داد  ( چون شنیده بودم انگشتر طلا فرزند پسره استرس گرفتم) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا حفظش کنه. اون موقع باردار بودید این خوابو دیدید؟؟؟ 

نه گلم من حودم 7 ماه قبل بارداریم دیده بودم که اسفند ماه میشد ...مادر همسرم تو فروردین دبده بود دوتا انگشتر دستشه یکی کوچولو طلایی ...اونیکی سیاه و بزرگ 

هم من هم خواهر همسرم باردار شدیم ...هردوپسر 

پسر خواهرهمسرم خیلی بزرگ و تیره بود 

و پسر من که نارس به دنیا اومد کوچولو و بور 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2731

انشاالله خیر و برکته،ولی من یکبار یادم نیست کجا خوندم می‌گفت خواب برای هرکسی نباید گفت تا حتی اگه ناخواسته ظن بد شنونده داشت باعث نشه برعکس خواب تعبیر بشه مگر اینکه حتما بگه خیره انشاالله

انشالله که خیره. اخه خودم یه بار خواب النگو طلا دیدم خدا یه دختر ناز بهم داد  ( چون شنیده بودم ...

انشاالله  که خیره همیشه وقتی خواب دیدی برای هیچ کس تعریف نکن خودت تنها بر روی اب روان تمیز خوابت تعریف کن به روی اب بگو اگر خوب وخیر برای من اگرهم بد با این اب روان پاک بشه همیشه بعد خواب یه صدقه بده صدقه از بلا دورت میکنه

2740