2752
2734

سلام خانومای گل، چطورین؟ امیدوارم در صحت و سلامت کامل باشین عزیزان، هم خودتون هم تو دلیای نازنینتون♥️

من آخرین بار ۳۱ هفته و ۲ روز سونو شدم،اما پزشکم چیزی نگفتن، نوع زایمانو کدوم هفته مشخص میکنن؟

خدایا هر لحظه شکرت♥️
سلام خانومای گل، چطورین؟ امیدوارم در صحت و سلامت کامل باشین عزیزان، هم خودتون هم تو دلیای نازنینتون♥ ...

برای زایمان اول هفته ۳۴ تصمیم میگیرن بعد هفته ۳۶ بر اساس سونو آخر تاریخ مشخص میکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام مامانها من الان ۳۶هفته هستم.هفته پیش رفتم سونو دکترمیگه هفته های طول ران بچت بادور شکم و سرجنین اختلاف داره.میگه بچت کوتوله هستش؟کسی همچین تجربه ای داره؟یاجایی شنیدین؟

نه اهانتگرمقدساتم، نه ازمقربان درگاهم ،شایدکامل یاتوانا نباشم،اماحضوردارم.
2731
سلام مامانها من الان ۳۶هفته هستم.هفته پیش رفتم سونو دکترمیگه هفته های طول ران بچت بادور شکم و سرجنین ...

تجربه ای ندارم اما هر چی باشه یکی دو هفته دیگه به دنیا میاد انشالله سلامته بعضی دکترا حرف الکی زیاد میزنن جثه بچه ها مشخص نمیکنه تو الان بچه شما کل فضای رحم رو گرفته امکان خطا تو اندازه گیریها هست

سلام مامانها من الان ۳۶هفته هستم.هفته پیش رفتم سونو دکترمیگه هفته های طول ران بچت بادور شکم و سرجنین ...

ینی تو سونو آنومالی مشخص نشده؟مگه میشه؟ 

این ناهنجاری هارو تو آنومالی میگن نه اینکه بزارن سونوی اخر

ینی تو سونو آنومالی مشخص نشده؟مگه میشه؟  این ناهنجاری هارو تو آنومالی میگن نه اینکه بزارن سونو ...

نه نگفته بودن.الان ک پسرم بغلمه خداروشکرسالمه سالمه.

اینها همش اشتباهات سونوی های هفته های آخرهستش

نه اهانتگرمقدساتم، نه ازمقربان درگاهم ،شایدکامل یاتوانا نباشم،اماحضوردارم.
سلام. در حال بزرگ کردن نی نی😄 لذتبخش ترین کار دنیا. نگرانم چجوری ازش دل بکنم برم سرکار

ای جونم واقعا برای منم لذت بخشه خدا حفظشون کنه

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********