2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو واتس آپ باهاش ارتباط دارم صدا وچتهایی که قول داده را دارم فقط اگه بزنه زیرش من دیگه قاطی میکنم ...

من زنگ بزنم واسه منم ردیفه?دعوتنامه شما اومده یا نه,چون شما با من فرقه زیلدی نداری,منم ۲۹ دی نوشتم,یعنی ۲روز قبل شما

2728
ما تماس گرفتیم، گفت من پیگیرم و هنوز دعوتنامه نیمده

ای بابا اینجوری که نمیشه,از ۴۵روزم بیشترشد که,این جواب نشد که بشما داده,پیگیرم یعنی چی?چه پیگیری اخه?این پیگیری میشه هرهفته زنگ میزنی میگه وایسا کارگزارم بیاد,ساعت ۲زنگ بزن,بعد میگه هنوز نیومده,من خودم پیگیرم!!!

اینجوری که بوش میاد دارن اسگل میکنن آدمو...

2738
ای بابا اینجوری که نمیشه,از ۴۵روزم بیشترشد که,این جواب نشد که بشما داده,پیگیرم یعنی چی?چه پیگیری اخه ...

شاید از شما اینجوری نشه، به ما اول شماره مجیدی را دادن که معلوم شد هیچ کاری برامون نکرده بود، بعدشم خیلی وقته گوشیش خاموشه، بعد ستاری شروع به پیگیری کرد واسه همین ما مجبوریم صبر کنیم

شاید از شما اینجوری نشه، به ما اول شماره مجیدی را دادن که معلوم شد هیچ کاری برامون نکرده بود، بعدشم ...

من یساعت پیش تماس گرفتم,گفت همه چیزتون حاضره,منتظره دعوتنامه ایم,طبق معمول پیچوند,بعد گفتم قضیه این ۹۸ و ۹۹ چیه,گفت اونایی که بعده ۱۵اسفند تحویل بگیرن,۹۹ میشه مدل ماشینشون,من گفتن شما ۹۵بده فقط ماشین تحویل بده,نمیخوام ۹۹بشه.

حالا مدارک چی میخواد ببریم خواستن ماشینو تحویل بدن

فکرکنم باید دسته چک ببری چکای اقساطو بدی,شناسنامه و کارت ملی,همین.فرداشم باید بری تعویض پلاک,چون پلاک بنام اون طرفیه که ماشین از کارخونه گرفته.

2706