2733
2739
عنوان

امروز فهمیدم ام اس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 104101 بازدید | 264 پست
صبح نزدیک دو ساعت پیاده راه میرفتم و گریه میکردم

عزیزم خدابزرگه انشالله خودش شفات میده ..‌منم یه ماهی هستش خواهرم باگرفتن ام آرآی فهمیده ام اس داره قبلن هیچ مشکلی نداشت حتابچه هم داره تازگی ام اس گرفته ....بایدروحیت قوی باشه همین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا شفای کامل بده. خودت هم بهتر میدونی اگر رعایت کنی مشکلی نخواهی داشت. مثل مهدی ژوله شکر خدا به راحتی زندگیش رو می گذرونه. الان یه کم تو شوک هستی. به خودت زمان بده که بپذیریش و باهاش مقابله کنی

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

عزیزم برات صلوات میفرستم 😘

میشه بگی دستت چجور بی حس میشد؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2731

وای خیلی ناراحت شدم بلفی عزیز

تنها چیزی که میدونم اینه که استرس سمه واسه این بیماری

الانم نمیشه ازت توقع داشت آروم باشی

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2740

ام اس فقط بخاطر اعصاب هستش

اگه بخوای حرس بخوری و به اون فکرهایی که قبلا میکردی و خودت مریض کردی ادامه بدی صد مرتبه بدتر میشی 

برو کلاس رقص کلاس یوگا کلاسهایی که دوست دتری برو

خودت خودت را مریض کردی عزیزم الانم دیر نشده 

هیچی تو دنیا ارزش نداری واسش غصه بخوری و مریض بشه بس از الان شروع کن 

طرز فکرت ات را عوض کن

خوب میشی عزیزم مطمئن باش❤️

عزیزم برات صلوات میفرستم 😘 میشه بگی دستت چجور بی حس میشد؟

هیچی. یه مدتی بود حافظه کوتاه مدتم کم شده بود  دستم هم حالت خواب رفته داشت و هی بیشتر میشد 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
فعلا گفتن باید یک هفته بستری بشم. گفت باید مایع نخاعت آزمایش بشه. داروی تزریقی باید بگیرم

ان شاءالله خدا خودش شفات بده

بعد از یه هفته بستری،برو پیش یه دکتر گیاهی خوب

الآن دکتر گیاهیا سرطان رو درمان میکنن.نمونه ش پسرخاله قطع امید شده من که زنده موند.چه برسه به ام اس

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
فعلا گفتن باید یک هفته بستری بشم. گفت باید مایع نخاعت آزمایش بشه. داروی تزریقی باید بگیرم

والامن خواهرم فقط یه روزوشب بستری شدداروهاروبهش تزریق کردن گفتن چون باراولته دارومصرف میکنی زیرنظربیمارستان بایدتزریق بشه شایدحساسیتی به داروداشته باشی 

روحیه ی بالا بهترین درمانه برا بیماری شما گل قشنگم ، بعضيا رو دیدم این بیماری رو یه موهبت ميدونستن چون مسیر زندگيشون کلا عوض شده و هدفدار، بیماری شونم کامل کنترل کردن ، بعضيا با این بیماری باردار شدن و اتفاقا بهترم شدن ، ورزش روزانه و پیاده روی عالیه ، کوهنوردی ميرن حتی ، گرميجات به اعتدال مصرف کن 

2706