2733
2739
عنوان

پیامک شوهرم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 24946 بازدید | 319 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو چرا دوستت اسمشو زیر پیام ننوشته اینجوری خانمش از کجا بفهمه این کیه پیام داده؟ یا اگرم شمارش سیو باشه فک میکنه دوست شوهرش همچین پیامی داده،بعد دوستش مگه خانمشو نمیبینه که کیف پولشو با خودش ببره؟ مگه عقد باشن البته، و اینکه چرا نگفته من شارژ ندارم دارم با گوشی دوستم پیام میدم؟

2728

چجور دوستی بوده ک شماره از مخاطب های شوهرت رو اشتباه گرفته ؟؟؟واینکه به محض پیام دادن دوستش تو که پرسیدی فوری جواب داده

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2740
اصلا مگه میشه زن دوسش نمیگه این کیه یا چرا باید از گوشی این بده بخدا دروغ میگههه

اگه اینطور بود مگه زنو شوهر باهم زندگی نمیکنن چ لزومی داره خبر بده ک کی براش ببره؟؟بعدم چرا ننوشته من فلانی ام و شارژم تموم شده زنش از کجا بدونه این گوشی کیع؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

راستشو بگم من شک میکنم...دیگه زمونه اینکه شارژ نداشت گذشته بالخره کلللی روووش هست طرف گوشیشو شارژ کنه ...سابقش خرابه؟

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706