2733
2739

خوشکل خانم ها فسنجون با مرغ برای دو نفر چقدر گردو و رب انار میخواد؟،چجوری درست میشه؟؟؟؟🤔

🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا با مرغ با گوشت ک هزار بار بهتره من خودم پریشب با گوشت درست کردم عالی شد

عشقم چون از اول با مرغ خوردم الان طبعم با گوشت نمیپذیره،احساس میکنم یجوریه

🧿

من چشمی میریزم ولی حدودی میگم

گردو رو بریز تو چرخ گوشت دو بار چرخ کن اندازه ی کاسه آش خوری

ی دونه پیاز متوسط رو رنده کن با ی قاشق روغن مایع تفت بده پیاز ک طلایی شد گردو رو اضافه کن تا بوی خامی گردو دربیاد 

بعد اب سرد اضافه کن اب زیاد نباشه چون فسنجون اب کم نمیکنه زیاد

زیرشو کم کن بزار بپزه من همیشه برای نهار رو از شب بار میزارم برای شام از ۶ صب تا برای ده شب اماده بشه و حسابی جا بیوفته رنگش ک قهوه ای نسبتا تیره شد مرغ رو ترجیحا سینه باشه توی زعفرون میخوابونم بعد توی روغن دو طرفشو سرخ میکنم با نمک و فلفل به فسنجون رب انار اضافه میکنم اگر ملس دوست داری شکر اضافه کن در حد ی قاشق بچش اگر دیدی اوکی نیست باز اضافه کن

بعد یک الا دو ساعت قبل از اینکه بخوای بخوریش مرغو اضافه میکنی تا خوب بپزه اخرشم بهش یکم زعفرون اضافه کن با پلو زعفرونی و سبزی خوردن عالی میشه.

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
2740
من چشمی میریزم ولی حدودی میگم گردو رو بریز تو چرخ گوشت دو بار چرخ کن اندازه ی کاسه آش خوری ی دونه ...

مرررررسی عزیزم،خیلی خوب توضیح دادی و با جزئیات

فقط یه سوال مرغ و از اول پخت اضافه کنیم بد میشه؟و اینکه من همیشه سینه مرغ استفاده میکنم،رون مرغ استفاده نمیکنم؛با سینه مرغ بد نمیشه؟

🧿

اولا سلام دوما با اینکه کار هستم ولی روش خودما میگم. گرد و بادوم اسیاب میکنم یه ذره خیلی کم تفت میدم و اب توش میریزم میزارم با شعله کم به روغن بیفته. تو قابلمه دیگه مرغم رو سرخ میکنم و میزارم بپزه و ابش کم شه. بعد مرغه را بت همون ابه کم به مخلوط گردو بادوم در حال پخت اضاف میکنم و رب انار به سلیقه و ذائقم و شکر اضاف میکنم. و میزارم جا بیفته. 

اولا سلام دوما با اینکه کار هستم ولی روش خودما میگم. گرد و بادوم اسیاب میکنم یه ذره خیلی کم تفت میدم ...

وااااای مرسی عزیزم که وقت گذاشتی برام و توضیح دادی،عالیه حتما درست میکنم😘😘😘

🧿

منم امروز فسنجون با مرغ دارم😌😌 

رب انار خوشمزه کلید اصلی فسنجون خوشمزه س

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706