2733
2739
عنوان

زایمانم و بخیه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 28 پست
خاهش گلی .نگفتی میتونی راه بری .اخه من یه باررفتم یه بیمارستان خانمایی که زایمان میکردن همون موقع دا ...

نه دو روز سر گیج داشتم و هم به طرف پام و هم مقعد جر خوردم نمیتونم زیاد راه برم و پا راستم زمین بزارم بخیم میسوزه یکم که میشینم باز درد میگیرم 

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 
نه دو روز سر گیج داشتم و هم به طرف پام و هم مقعد جر خوردم نمیتونم زیاد راه برم و پا راستم زمین بزارم ...

اخی عزیزم میدونی تواین بیمارستانا که برای آدم دل نمیسوزونن دخترخاله من بنده خدا ورو جرداده بودن خیلی بخیه خورده بوداصلا نمیتونست بشینه .انشالله بهترمیشی عزیزم.اون ناحیه خون رسانی که زیاده زودخوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم میدونی تواین بیمارستانا که برای آدم دل نمیسوزونن دخترخاله من بنده خدا ورو جرداده بودن خیلی ...

ممنون فدات چن روز بخیه هاش افتاد 

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 
2731

عزیزم حتما خودتو باژل شستشو بشورو بعدم کرم فیبرونوزولین بگیرو چرب کن البته من یه اسپری هم دکتربهم داد بعدم سشوار

من تاروز۷ام که اینارواستفاده نکردموفقط سرم شستشومیزدم ازتوبدتربودم ولی بعدش بهترشدهرچندتاروز۲۰ام طول کشید

منم مث توشد بخیه هام زیادهم ازطرف پام هم مقعد

خدایا خانواده سه نفرمو در پناه خودت حفظ کن  

تایپیک که خوندم لرز افتاد به جونم یاد خودم افتادم دیگه به هیچ وجه حاظر به زایمان طبیعی نیستم اخرین بخیه من ۱ ماه بعد افتاد 🙄🙄ولز خب بعد از ۱۰ روز میتونسم کارای شخصی و یه کم کارای خونه انجام بدم ولی همچنان با درد و جیغ 🤨🤨🤨

من یه عمره خنده رو صورتم قاچاقه
2740
عزیزم زن داداشم میگفت من روی پوشکم روغن زرد میزدم واسه همین بخیه هام زود خوب شدن حالا نمیدونم چقدر د ...

منم زدم ولی بدترشدم تا حیابی نشوری با ژل شستشو هیچ چیزی فایده نداره چون من مدامم عنبرنسارادوددادم فایده نداست

مرسی عزیزم که گفتی

آخه من خیلی سختی کشیدم تا بخیه هام افتاد هرروشی ام که بگی امتحان کردم

فقط ژل شستشو بعدم پماد چاره شه

من۱۷مهرزایمانم بود

با سشوار خشک میکنم ولی راستش با سرم نمیتونم چون بخیه اذیت میکنه راه هم نمیتونم برم سرویس بهداشتی زود ...

نمک سرم باعث میشه عفونت نکنه و زخم زود خشک بشه و پوست رو هم نرم میکنه کمتر اذیت میشی، حتما سرم بزن