2752
2734
عنوان

پزشکی یا دندان پزشکی؟ منتظر نظرهاتونم

| مشاهده متن کامل بحث + 38433 بازدید | 76 پست
خب منم اولا تبریک میگم اما به نظر من مسلما دندان پزشکی
خواهر شما 18 سالشه 6 سال درس میخونه میشه 24 سالش 2 سال طرح داره کوره دهات 26 سالش 2-3 سال بخواد تخصص بگیره میشه 28 سالش 2 سال هم میخواد اسم و رسمی پیدا کنه میشه 30 سالش خب حالا کی ازدواج کنه کی بچه دار بشه گه به کارو درسش لطمه نزنه در حین درس خوندن هم شب و روز باید بره بیمارستان اوووف که صبر ایوب میخواد
اما دندان پزشکی از نظر پرستیژ و کسب درآمد چیزی کمتر از پزشکی نداره
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم دندانپزشکیو پیشنهاد میکنم هم تو دانشگاه درساش سبکتره هم شبا نمیخواد کشیک وایسه آینده شغلیش هم عالیه!پزشکی باید حتما تخصص بگیره که خودش خیلی سخته کمترینش ٤ ساله که مدام بدون هیچ مرخصی باید تو بیمارستان باشن،بعدش هم اگر مطب بزنه تا چند سال فقط باید مریض جمع کنه!البته بحث علاقه کاملا جداست
سلام .ببین ما هم چهار سال پیش برای عزیزی سر همین دو راهی بودیم. یعنی اینقدر جالب بود اگر با 20 نفر مشورت می کردیم نصف نصف می گفتند پزشکی ، نصم هم می گفتند دندون پزشکی. دندون پزشکی راحت تره خیلی راحت تر از پزشکی، اتیه دار تره و زودتر به ثمر می رسه... هحتی اگر دندون پزشک عمومی زیاد جالب نباشه هر چی باشه از پزشک عمومی وضعش بهتره. منم خودم دندون پزشکم یه خانم با تجربه ی عمومیه... اما پزشکی زیبایی های خاص خودشو داره... و بستگی به علاقه داره... هر چند بی خوابی و کشیک و غیره داره... ولی دنیاش با دندون پزشکی فرق داره و گسترده تره... هر چند هر تخصصی الان برای خودش دریایی از علمه حتی دندون پزشکی... من خودم خیلی پزشکی دوست داشتم و بنابراین نظرم پزشکیه... اون عزیزی هم که گفتم در نهایت پزشکی رو انتخاب کرد و با همه ی سختیهاش الان خیلی راضیه از انتخابش.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706