2752
2734
ببخشید بدمزه نیست انشالله دوست خوبم نتیجه بگیری

من که دیگه طبیعی باردار نمیشم فقط باید ای وی اف کنم اخه هفته پیش رفتم عکس رنگی انداختم مشخص شد لوله هام اتصاع دارن یعنی مواد سمی از خودشون خارج میکنن و نمیذارن جنین تشکیل بشه یا تو ای وی اف بمونه 

برای همین شنبه عمل کردم و دکترم هر دو لوله رو کلیپس زد واسم تا انشالله ماه بعد برم ای وی اف کنم 

خیلی محتاج دعام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
این دارو درمان اندو نیست درمان چسبندگیهاشه

آندو اصلش به چسبندگیه دیگه. 

من یکی دو سال هر کاری که بگید کردم. فقط چسبندگی ها تشدید شد. کیست هم نداشتم. ولی آخرش اینقدر کلیه هام درگیر شد که عمل کردم. 

خدایا فقط آزارم دادی تو این مسیر، دخترم رو هم ازم گرفتی، کاش یکم مهربونیتو نشونم می دادی
عزیزم حامله شدی با وجود اندومتریوز چکارا کردی من هم اندومتریوزم؟

بله خداروشکر الان باردارم. 

هیچی، بالاخره بعد از چهار بار میکرو، با تخمک اهدایی جواب گرفتم. البته همه دکترها گفته بودن رحمم بدرد نمیخوره ولی خداروشکر و به لطف این دکترم مثبت شد

خدایا فقط آزارم دادی تو این مسیر، دخترم رو هم ازم گرفتی، کاش یکم مهربونیتو نشونم می دادی
خداروشکر لوله هات هیدرو بودن بستی دکترت کی بود؟

لوله چپم هیدرو بود دو سال پیش برداشتم. با دکتر البرزی. اینم بگم که برداشتن لوله از بستنش بهتره. 

ولی دوباره لوله راستم هیدرو شد. با همون لوله هیدرو انتقال دادم و خداروشکر معجزه شد. 

چون اجازه عمل مجدد رو نداشتم چون عمل قبلیم خیلی خیلی سخت بود و بازم روده م درگیر شده بود.... 

خداروشکر لوله هات هیدرو بودن بستی دکترت کی بود؟

دکتری که بهم امید داد و باهاش میکرو کردم این بار انسیه  تهرانی نژاد بود. خدا حفظش کنه 

دکتری که بهم امید داد و باهاش میکرو کردم این بار انسیه  تهرانی نژاد بود. خدا حفظش کنه

انشالله نی نی رو سالم بغل کنی عزیزم کار خاصی انجام دادی واست گرفت چه قبل از انتقال چه بعدش 

انشالله نی نی رو سالم بغل کنی عزیزم کار خاصی انجام دادی واست گرفت چه قبل از انتقال چه بعدش 

سلامت باشی نه کار خاصی نکرد. فقط چون با استرادیول و دیفرلین مشکل داشتم، سیکل نچرال انتقال دادم بدون اینها.