2737
2734

به من گفتن مصرف این دمنوش در زمان قاعدگی باعث میشه تمام چسبندگیها و بیماریهای داخلی زنانه از بین بره و باردار بشی

میخوام ببینم کسی اطلاعاتی داره؟ضمنا این گیاه فقط توی لرستان و شمال پیدا میشه 

پس قطعا دوستان لرستانی و شمالی بهتر میشناسن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم گیر اوردی چوب وزم؟

اره دارم مصرف میکنم

ولی این دوره رو ک از دست دادم 

چون باید تو پریودی مصرف بشه 

ولی همینجوری دارم میخورم تا برسم ب پریودی بعدی یه بسته دیگش رو درست میکنم تو پریودی میخورم انشالله جواب بگیرم

2740
من نمیدونم از کجا گیر بیارم؟

توی لرستان و شمال هست 

منم با هزار دردسر گیر اوردم

البته قراره حالا شمارشو بهم بدن 

میگن سفارش میگیره 

اگر گیرم اومدددحتما میذارم اینجا

توی لرستان و شمال هست  منم با هزار دردسر گیر اوردم البته قراره حالا شمارشو بهم بدن  میگ ...

عزیزم سفارش دادم واسم اومده فقط شکلش همون چوب خالیه و من طریقه مصرفشو نمیدونم چه مقدار چوب باشه چه مقدار اب و چند دقیقه بجوشه؟

عزیزم سفارش دادم واسم اومده فقط شکلش همون چوب خالیه و من طریقه مصرفشو نمیدونم چه مقدار چوب باشه چه م ...

باید چوب رو ۴-۵ ساعت بجوشونی خیییییلی زیرش کم باشه 

مثلا از شب تا صبح قل بخوره و به اندازه ۴ لیوان بمونه 

بعد صافش کن یه ذره چوب دارچین یه ذره رازیانه و مقداری روغن دنبه خالص توش بریز و اونو از روز اول تا اخر پریودت بخور 

انشالله چسبندگی رو باز میکنه و برای تقویت مرد هم عالیه

باید چوب رو ۴-۵ ساعت بجوشونی خیییییلی زیرش کم باشه  مثلا از شب تا صبح قل بخوره و به اندازه ۴ ل ...

عزیزم دنبه چجوری بندازم 😣ببخشید در حین جوشیدن رازیانه و چوب دارچین بندازم یا موقه انداختم لیوان که بخورم؟

عزیزم دنبه چجوری بندازم 😣ببخشید در حین جوشیدن رازیانه و چوب دارچین بندازم یا موقه انداختم لیوان که ...

اواخر قل خوردن دنبه رو بنداز جوری که روغنش کامل در بیاد 

رازیانه و دارچینم همینجور 

2706