2733
2734
اگه دنبال این کارا بودم تو این ۳۰ سال و تو دانشگاه فرصت زیاد بود.جالبه برام ک مردا میگن اشتباه میکنی ...

مردا ذاتشون زن بچه سال دوست دارن

البته زن بچه سال اولش خوبه

تر و تازه هست ولیکن عقل و تجربه و فاصله نسلها رو در نظر نمیگیرن

فکر نمیکنن زن فقط واسه اتاق خواب نیست

زن خوب دوست آدم میشه

مشاور آدم میشه

شریک آدم میشه

دیگه آدم به کسی کم کم نیاز نداره جز همسرش

چون هم پشت و پناه هست هم مشاور هم عشق هم همدم 

هم همه چیز

( مثل مرد خوب)

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ۳۰ سالمه اما متاسفانه تجربم صفره.

اشکال نداره همه بی تجربه هستیم دیگه ولی این مشکل تون رو باید با مشاوره رفتن حل کنین شما با هر کسی هم ازدواج کنین این وسواس فکری نمیذاره از زندگی تون لذت ببرین اون دوستاتون هم باهاشون زیاد مشورت نکنین بهتره 😒

🍀
2731
مردا ذاتشون زن بچه سال دوست دارن البته زن بچه سال اولش خوبه تر و تازه هست ولیکن عقل و تجربه و فاصل ...

همه مردا  ک مثل هم نیستن.جملات آخر نظرتونو دارم مینویسم جالب بود ممنون

2706