2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یادم نیست..... اما مطمئنم هر عکسی ی عکس العملی داره... ی حرکتی زدن ک سیاست ب خرج دادم.. 😆

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
خب بعدا ک برمیگردی گذشته رو میبینی نمیگی اگه اینکارو میکردم بهتر بود؟

راستش من سنم کم بود ازدواج کرده بودم بعدم زوری شوهرم داده بودن نه خیلی به عقب برنگشتم تحلیل کنم

فقط در رفتم🐎🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

من اصلا بهشون رو ندادم درمورد خودم و خانواده و کلا هرچیزی که بمن مربوط میشه نظر بدن

حتی درمورد شوهرمم نظر منفی بدن میگم اول پسرشمابوده بعد شوهرمن شده😒

همیشم اگه تیکه بندازن باخنده و احترام جوابشونو میدم😏

ما3تاجاریم من آخریم

من باجاری وسطیه قبلا رفیق بودیم بعد جاری شدیم😂همیشه وقتی میرفتیم خونه مادرشوهرم مثل سگ دورازجون کارمیکردیم همیشم قربون صدقه ی اون بزرگه میرفت که دست به سیاه و سفید نمیزنه. مام رویه رو عوض کردیم ماهی یبار مثل مهمون میریم اونجا فقط ظرفارو میشوریم دیگ هیچ کاری نمیکنیم.

کلا به هرکسی بیش از حد روبدی سوارت میشه

همین الان بگو خدایا دوستت دارم

من هرچى فكر ميكنم سياست به خرج ندادم ولى روابطمون خداروشكر حسنه اس

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
اول اول اولش خنگ بودم کمی بزرگ شدم بعد از۱۵ سال الان یک عدد خانم نسبتا باسیاستم که رفت و آمدش کنتر ...

اوه فک کنم بتونی کمکم کنی 

من اگه خدا بخاد و گوش شیطون کررر میخام مزدوج بشم بعد یکی از فامیلا این وسط چون تنها اشنای مشترک ماست رو واسطه کردن 

اینم هی موش ول میکنه این وسط 

داره کارشکنی میکنه 

من باید چیکار کنم با این ادم 

همش منو با دختر خودش که زندگیش خوب تیس مقایسه میکنه و میخاد سر نگیره وصلت 

:)
من اصلا بهشون رو ندادم درمورد خودم و خانواده و کلا هرچیزی که بمن مربوط میشه نظر بدن حتی درمورد شوهر ...

ینی من طوری رفتار کنم که انگار پرنسس گرفتن برای پسرشون ؟؟

اوه فک کنم بتونی کمکم کنی  من اگه خدا بخاد و گوش شیطون کررر میخام مزدوج بشم بعد یکی از فامیلا ...

اگه این خانم صدتا موشم بدوونه ولی قسمتت به این داماد باشه کارت میشه.از همین الان با این خانم صمیمی نشوو ولی تند نرو.ایشالا اگرقسمتت بود و مزدوج شدی بعدش رابطتو باش خیییلی کم کن

با من بیا و تو لحظه خوش حال باش🥳
اگه این خانم صدتا موشم بدوونه ولی قسمتت به این داماد باشه کارت میشه.از همین الان با این خانم صمیمی ن ...

اره مامانمم همینو میگه 

ولی تو فکر این بودم ب پسره بگم ی جوری 

چجوری بهش بفهمونم دلسوزش نیس؟

اره مامانمم همینو میگه  ولی تو فکر این بودم ب پسره بگم ی جوری  چجوری بهش بفهمونم دلسوزش ...

حول نشو و عجله نکن خودتم چیز خاصی به پسره نگو فکر میکنه چه خبره.بین خودتون حلش کنید.چون فکر میکنی موقعیت خوبی هست شاید ی کم میترسی از نشدنش ولی مطمین باش اگه به پسره بگی مشکل بیشتر میشه.

با من بیا و تو لحظه خوش حال باش🥳
2706