2737
2739
عنوان

واقعا نفتی ها انقد حقوق میگیرند؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی؟

ببین میگم یعنی درسته خودش ده درآمده ولی حواست باشه شما اگ تخصص بگیری درازمدت فوق العاده میشه 

به هوا درامدت نیمده باشه جلو 

یا ببین میتونه باهات بیاد همون طرح عمومی یا طرح تخصص 

پ

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
کاش شوهر منم نفتی باشه

حالا یکی دیگه تاپیک بزنه خواستگارم پزشکه یا صرافی داره یا استاد دانشگاس یا تاجره نیای بگی کاش شوهرم فلان باشه 

ایشالا که عالی باشه از همه لحاظ

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

یه تحفه ای هست تو اینستا شوهرش شرکت نفتیه از تمام مزایاشم تا اخر استفاده میکنه و تمام شهرهای ایرانو با هتل های شرکت نفت میگرده بازم سیرمونی نداره تبلیغات میگیره و از بچش مدل ساخته

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2740

کلا کارمنداش انگار اورانیوم غنی میکنن که حقوقشون بیشتر از بقیه س

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
کلا کارمنداش انگار اورانیوم غنی میکنن که حقوقشون بیشتر از بقیه س

عزیزم کارمندای شرکت نفتی واقعا به معنای واقعی کار میکنن خطرات کارشون بسیار بالاست ساعت کاریشونم نسبت به بقیه ادارات بالاست 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
عزیزم کارمندای شرکت نفتی واقعا به معنای واقعی کار میکنن خطرات کارشون بسیار بالاست ساعت کاریشونم نسبت ...

شوهر من از ۷ صبح میره ۸ شب میاد حتی جمعه هام گاهی میره اونوقت حقوقش ۲۸۰۰ این انصافه؟؟ بعد پسرعموش شرکت نفتیه سرکار فقط باید ببینیش درحال بازی با گوشی اونوقت ماهی ۱۲ حقوقشه

تازه یه ۱۴۰ متری خریده تو یوسف آباد جدیدا

2706