2737
2739
عنوان

چن سال بعد

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 109 پست
😂😂😂سوال بدیم نبود خو

بايد چي جوابشو بدم  بگم براثر گرده افشاني تشريف فرما شدي  

😍میشه واسه اینکه خدابهم ی بچه سالمو صالح بده ی صلوات برام بفرستین؟😘لطفا لطفا لطفا پروفایلمو کپی نکنید باتچکر🤗
بايد چي جوابشو بدم   بگم براثر گرده افشاني تشريف فرما شدي    

😂😂😂اینم خوبه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاليه    همه کاراي سخت رودوش ماخانماس

آرههه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
خخخخ چطوری تو😁❤

قربونت....😚

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
نههههه گريه نکن من طاقت ندارم

باوشه😁

@همیشه_مسافر    

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2740
تقديم باعشق        

لهنتی نکن گشنمه😂😂😂

@همیشه_مسافر    

🐎🐎🐎🐎 پیتیکو پیتیکو درسته از صبح دارم گریه میکنم ولی دلیل نمیشه تاپیک انفجاری نیام🐎🐎🐎🐎

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
🐎🐎🐎🐎 پیتیکو پیتیکو درسته از صبح دارم گریه میکنم ولی دلیل نمیشه تاپیک انفجاری نیام🐎🐎🐎🐎

☹☹☹☹☹ گریه نکن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
☹☹☹☹☹ گریه نکن

باچه☹☹☹

خوب 

کو 

پستهای انفجاری کوشن

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
باچه☹☹☹ خوب  کو  پستهای انفجاری کوشن

😬😬😬😬 احتمال انفجار داش

2706