2733
2734
عنوان

کسی ب من نگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ن بابا نزدیکم.دختر عموم زنگ زد هنگ کردم

اینقد بدم میاد از پنهان کاری منم برای سال بابابزرگم مامانم شب قبل به همه گفته بود برای کمک بیاین به منو و خواهرم نگفته بود اینقدر ناراحت شدم 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
ن بابا نزدیکم.دختر عموم زنگ زد هنگ کردم

پس بد از بدتر شده که

واقعا ادم خجالت زده میشه پیش فامیلا

منم عموم فوت کرد نتونستم برم چند سال پیش بود همه پرسیدن که چرا نیومدم.درکت میکنم حسه بدیه

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست پس برخیز تاچنین بگریند..😏😏
پس بد از بدتر شده که واقعا ادم خجالت زده میشه پیش فامیلا منم عموم فوت کرد نتونستم برم چند سال پیش ...

واقعا حس بدیه سردرد گرفتم بخدا وقتی رسیدم همه داشتن میرفتن تالار

❤❤❤ریپلای❤❤❤
احتمالا همینه دلیلش... مادرشوهر منم چه شادی چه غم، جایی که برادرشوهر کوچیکیم میخواد نیاد، به ما هم ن ...

خب خیلی بده دیگه بخاطر اینکه اون یکی خراب نشه ادمو بی اطلاع میزارن

منو پاگشا دعوت کرده بودن عموام بهم نگفته بود خودش گفته بود نمیتونه بیاد

❤❤❤ریپلای❤❤❤
خب خیلی بده دیگه بخاطر اینکه اون یکی خراب نشه ادمو بی اطلاع میزارن منو پاگشا دعوت کرده بودن عموام ب ...

دقیقا ما رو حتی وسط راهم برگردوندن... یه بار داشتیم میرفتیم خونه جاری بزرگه،بعد توی راه زنگ زدن که حالا واجب نیست بیاین و فلانی (برادرشوهر کوچیکی و زنش) هم نمیاین و... ما هم برگشتیم... بعد جاری بزرگم گفت چرا نیومدین، گفتن تو ترافیک گیر کردین 😳😳😐

2706