2737
2739
عنوان

اگه می تونستین یه تغییر تو زندگی تون بدین، چیکار می کردین 🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها چیزی که باعث حسرته تو زندگیم انتخاب رشته دانشگاهیمه 

فقط همین 

برمیگشتم و اونو عوض میکردم و با رتبه  سه رقمی انتخاب بهتری میکردم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2728
بر میگشتم به ۹ سال پیش و ازدواج نمیکردم و درسمو ادامه میدادم

بالاخره که باید ازدواج میکردی

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

برمیگشتم ب اولایه نامزدی ک خیلی بچگانه عمل میکردم سیاسته الانمو اونموقعم داشتم البته الان مشکلی نیستا ولی دوره ی نامزدیم میتونست قشنگتر باش

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤

ازدواج نمیکردم نمیدونم چرا تنهاییو خیلی دوس دارم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2740
تنها چیزی که باعث حسرته تو زندگیم انتخاب رشته دانشگاهیمه  فقط همین  برمیگشتم و اونو عوض ...

خدا رو شکر که حسرت بزرگی نداری

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

من در حال ایجاد تغییر هستم

میخوام بلاگر اینستا بشم

دارم مقدماتشو فراهم میکنم

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
سال ۸۸ که خواستیم اپارتمانمون رو بفروشیم و نذاشتن ایندفعه قطعا میفروختم الان سرمایمون میشد ۳ میلیا ...

فدای سرت