2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا بخاطر درست کردن اشتباهش باید ملی پولم بدی تازه

اره از اول یه دکتر عالی بود گفت ۸/۵ بخاطر اینکه نداشتم رفتم پیش این حالا همون هزینه رو باید بکنم دوبارم برم زیر تیغ معلوم نیست این دفعه کجاشو گند میزنه خراب میکنه

2731
واقعا عمل دوباره نیاز نیس؟ممنونم ازت لطف داری بعضیا میگن خوبه اما واقعا بعضی وقتا حس میکنم از رو تر ...

نه بابا ترحم چيه واقعا خوب شده بهترين عمل بيني وقتيه كه فقط عيب و ايراد بيني رو ترميم كرده باشه طوري كه كسي متوجه نشه عمليه

هزینه ندارم بدم چند جا رفتم یکی گفت ۱۴ یکی گفت ۱۲ یگی گفت ۱۲/۵ این ۵ تومنم وام گرفتم هنوز پس ندادم ن ...

واي چه زياد😕 پس بهتره فعلا دست نگه داري با عجله نري پيش هر دكتري براي ترميم شوخي كه نيست يه وقت گند بزنه عمل دومم هست. دكتر خوب پيدا كنو پس انداز

2740
واي چه زياد😕 پس بهتره فعلا دست نگه داري با عجله نري پيش هر دكتري براي ترميم شوخي كه نيست يه وقت گند ...

خیلی تمسخر اطرافیان عذابم میده همش بهم میگن نوک تیز یا میگن دماعتو بزرگتر کرده یا ....