2733
2739
اره گلم  منم گشتم بازارمون رو و ثیمت مناسب و شرکتی پیداکردم حنسش واقعاعالیه از سرویس چوی خودم ک ...

خب اول اونو بخر که کم نیاری... نخی هاشم که خیلی مهمه همه رو ضدحساسیت وضد باکتری بگیر چون پوستشون اوایل خیلی حساسه...واقعا این دومورد تو خرید سیسمونی از همه چی مهم تره

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکی دیگه باردار میشه اون مادر پدر بدبخت باید سیسمونی بدن والا جهاز هم وظیفه پسره

والا منم همینو گفتم به مامانم...اما مامانم گفت این ی رسم قدیمیه الان بهت سیسمونی ندم مادرشوهرت ی عمری میگه و میزنه تو سرت😐

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
شما چجوری روتون شده از خانواده تون سیسمونی بگیرید

روم نشده پدرم به همه داده به منم داده 

تازه مادرشوهرمم داوطلب شده بده😃

خوب پدربزرگ و مادربزرگن ذوق دارن وسیله بخرن

2738
من جات بودم میگفتم پسرش باید بده چه رسمی چه کشکی 

خب منم گفتم همینارو اما بابام میگه عقلت نمیرسه ی چی میگی😞 ولی خدایی فکر کن مثلا مادرشوهر میخواست سیسمونی بده یعنی دلش نمیومد ی کلاه هم برا بچه بخره 😑....شوهرمم که فکر خونه عوض کردنه کی براش تخت وکمد میخرید! نهایت چنددست لباس و کریر و کالسکه میگرفت😏

چ خبره بابا،مگه بچه با جنس ایرانی بزرگ نمیشه

الان دیگه قیمت ایرانی و ترکیه ای خیلی هم فرقی باهم نداره ولی ترکیه ای ها هم خوش دوخت تره هم بیشتر کارمیکنه ... 

عزیزم جنس ایرانی هم الان گرونه.من لباس برند ایرانی خریدم حدود ۷۰۰ تومن چندتا تیکه لباس شد.از پارچه ش ایرانی بود تا دوختشو همه چیش.چون لباس بچه جنسش خیلی مهمه

یا سرویس خوابو ما سفارش دادیم به تولیدی،یعنی شرکتی نخریدیم.حدود ۷ تومن شد.شرکتیا که فقط سرویس خواب رو ۱۴ ملیونو ۲۰ ملیون بود

2706