2733
2734
یه سوال ان تی چند بود برا شما !؟ ازمایش هم دادید درسته ؟!

ان تی یکو خورده ایی بود بله آزمایشم دادم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درد خفیف زیر شکم اینا یا نفخ نداشتین اوایلش؟ خب اینا شمارو نگران‌نمی کرد؟

چند وقتته ؟!

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
ان تی یکو خورده ایی بود بله آزمایشم دادم

برا من 2 بود بد یعنی بعد برا انومالی ازمایش هم دادید؟!

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2731
درد خفیف زیر شکم اینا یا نفخ نداشتین اوایلش؟ خب اینا شمارو نگران‌نمی کرد؟

چرا گرفتگی شکم داشتم همه میگفتن اپاندیست نباشه من میگفتم نیست کلا مثبت نگر بودم😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
برا من 2 بود بد یعنی بعد برا انومالی ازمایش هم دادید؟!

دوهم طبیعیه بله ۱۵هفته غربالگری دوم دکتر گفت نیاز نیست ولی من انجامش دادم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
وای امان از این فکراس ی ایه هستش الان میزارم بخون برای رهایی از اینجو فکرااا

دوبار سقط کردم واسه همونه عزیزم باشه بذاربرام مرسی

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡

بیین من علائمی نداشتم ازمایشم دادم مثبت بود گذاشتم دو هفته گذشت رفتم سونو...سونوی واژینال کرد تا دقیق همه چیو بیینه...گفت هیچی تورحمت نیست برو خارج رحمیه...گفت برو بتا بده باز اگ بالا رفته بود زیاد ینی خارج رحمیه بیاعمل....رفتم همون شب ازمایش دادم بتام خیییییلیییییی بالا بوووود ...اینقدر ترررسیدم فرداش رفتم جای دیگه دکتر...گفت بیا این قلبش هشت هفتت هم هسن...تازه با سونوی شکمی

دوهم طبیعیه بله ۱۵هفته غربالگری دوم دکتر گفت نیاز نیست ولی من انجامش دادم

من بهداشت رفتم گفت انجام بده ازمایشو دوم ولی دکتر خودم گفت نمیخواد لازم بود میگفتم بهت الان بعد انومالی باز غربالگری هست ؟! ببخشید میپرسما چون اصلا بلد نیستم بعد خداییی نکرده قلب بچه نزنه علایم داره ؟! بعد الان سه روز درد میگیره تیرمیکشه زیر دلم دل پیچه هم دارم ولی خیلی کم برا شما اینجور بود؟!؟

خخخ بخشید زیاد شد سوال 😁

من بهداشت رفتم گفت انجام بده ازمایشو دوم ولی دکتر خودم گفت نمیخواد لازم بود میگفتم بهت الان بعد انوم ...

نه بعد آنومالی دیگه غربالگری نیست یدونه آزمایش قند هست یدونه هم سونو وضعیت،نه عزیزم نگران نباش قلب به دلیل ایست نمیکنه همه آزمایشات خوبه نگران نباش،این دلدردو اینارو من ازاول تا هنین حالا هم دارم طبیعیه❤

نه بعد آنومالی دیگه غربالگری نیست یدونه آزمایش قند هست یدونه هم سونو وضعیت،نه عزیزم نگران نباش قلب ب ...

نه همه چیم خوبه خداروشکر فقط یه سنگ کوچیک دارم که فردا سونو کلیه هم دارم ببینم افتاده یانه بخدا از بس اینجا میخونم استرس میگیرم همش اصلا ادم استرسی نبودم . فقط طاق باز میخوابم دردم میاد دلم یا دلپیچه میگیرم مدفوع میکنم خوب میشم  شما هم اینطورید ؟! مرسی از دلداریت ⁦❤️⁩

نه همه چیم خوبه خداروشکر فقط یه سنگ کوچیک دارم که فردا سونو کلیه هم دارم ببینم افتاده یانه بخدا از ب ...

نه دلدردمن که همیشگیه نگران نباش تو سایتم خیلی توجه نکن به بقیه تا وقتی خونریزی اب ریزش و دردایه منظم یاورم کردن یهویی نداری نگران چیزی نباش